Jaunimo futbolo savaitė (balandžio 17-23 d.)

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FA „Šiauliai“-Šiaulių SG 3:0 FA „Dainava“

Įvarčiai: Vėjas Pocius (3)

Šeštadienį į pergalių kelią sugrįžo Viliaus Lapeikio ir Remigijaus Vaišnoro treniruojami penkiolikmečiai. Pastarieji po praėjusiame ture išgyventos nesėkmingos baudinių serijos šįkart įtikinamai atsitiesė prieš svečius iš Dzūkijos. Šiauliečiams jau pirmajame kėlinyje net 3 įvarčių persvarą sukrovė tikslūs Vėjo Pociaus smūgiai, po kurių svečiams mūsiškių pavyti jau nepavyko. Po šios pergalės šiauliečiai rikiuojasi 8-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Šiauliai“ 1:3 FA „Utenis“

Įvarčiai: Vėjas Pocius

Dviejų iškovotų pergalių serija Donato Strockio ir Viliaus Lapeikio auklėtiniams nutrūko Šiauliuose. Sekmadienį pastariesiems nepavyko apginti savo namų tvirtovės, kurioje šįkart savo vėliavą į viršų iškėlė uteniškiai. Šiauliečiai pirmajame kėlinyje dar buvo rezultatą išlyginę, tačiau nesėkminga atkarpa antroje rungtynių dalyje geltonai juodiems pakišo koją dėl galimybės pakovoti bent dėl lygiųjų. Po šios nesėkmės D. Strockio ir V. Lapeikio auklėtiniai su 22 taškais rikiuojasi septinti.     

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: VFA „Geležinis vilkas“ 3:0 FA „Šiauliai“

Tado Šalkausko ir Remigijaus Vaišnoro auklėtiniams reabilituotis po Garliavoje patirto pralaimėjimo nepavyko. Pastariesiems šįkart sostinėje nepavyko rimčiau pasipriešinti prieš „Geležinio vilko“ bendraamžius, kurie mūsiškiams atseikėjo 3 įvarčius be atsako. Vaikinai po šio niukso su 40 taškų žengia 5-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Instagramas