#AukimeKartu

Apie Mus

VŠĮ Futbolo akademija „Šiauliai“ – nuo 2007 metų sėkmingai futbolo veiklą Šiaulių mieste vystanti bei konkurencingą, darnią, sveiką aplinką savo darbuotojams ir auklėtiniams suteikianti Lietuvos futbolo akademija.

Nuo 2018 m. sausio 3 d. VšĮ futbolo akademija „Šiauliai” tęsia 10 metų sėkmingai gyvavusios biudžetinės įstaigos „Šiaulių futbolo akademijos“ veiklą. Šiuo metu futbolo akademijoje dirba 17 trenerių, sportuoja daugiau kaip 650 futbolininkų. Treneriams suteiktos UEFA PRO, A, B trenerio licencijos.

Nuo 2019 metų sezono futbolo akademija „Šiauliai“ žengė žingsnį vyrų futbole bei komanda 2019 metų, 2020 metų bei 2021 metų sezone dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje bei joje reprezentavo Šiaulių miestą. Verta paminėti, kad 2021 metais FA „Šiauliai“ tapo I lygos nugalėtojais bei iškovojo teisę 2022 metais debiutuoti stipriausiame šalies divizione.

Mokyklų ir kitų įstaigų stadionuose, aikštynuose, sporto salėse futbolą žaidžia miesto, rajono vaikai ir jaunimas. Futbolo akademija sėkmingai bendradarbiauja ir su Šiaulių sporto gimnazija, kurioje mokosi jaunieji futbolininkai, atvykę iš kitų Lietuvos miestų. Atsakingai planuojamas darbas ištisus metus leidžia treneriams ir jauniesiems futbolininkams tobulėti, stiprinti komandų vieningumą, savitarpio supratimą, toleranciją ne tik futbolo aikštėje, bet ir už jos ribų. Jaunieji futbolininkai dalyvauja šalies čempionatuose ir pirmenybėse, draugiškuose turnyruose Lietuvoje bei užsienyje. Futboloakademijos sportininkams atsiranda didesnė motyvacija mokytis ir sportuoti. Vaikai įgyja daug varžybinės patirties, gerina fizinį bei techninį pasirengimą, stiprėja kaip asmenybės, ugdo komandinio bendravimo įgūdžius.

Futbolo akademija visuomet siekia išlikti skaidria ir atskaitinga savo sprendimų priėmimo procesuose, savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos Įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir įstaigos nuostatais.

Administracija

FACEBOOK

VšĮ futbolo akademija „Šiauliai“

VšĮ futbolo akademija „Šiauliai“