Teikiamų paslaugų įkainiai ir informacija dėl mokesčio už treniruotes

Informuojame, kad 2023-06-12 VšĮ futbolo akademijos „Šiauliai“ dalininkų susirinkime patvirtinta mokėjimo už sportinio ugdymo paslaugas tvarkos redakcija.

Nuo 2023-09-01 keičiasi Futbolo akademijoje sportuojančių asmenų mokesčio dydis. 

 • sportinio ugdymo paslaugų mokestis – 10 Eur/mėn. 
 • bendruomenės nario mokestis – 20 Eur/mėn. 
 • bendra suma  – 30 Eur/mėn.   

PRO lygmenyje sportuojantiems asmenims (nuo 8×8 formato):

 • sportinio ugdymo paslaugų mokestis – 20 Eur/mėn. 
 • bendruomenės nario mokestis – 20 Eur/mėn. 
 • bendra suma  – 40 Eur/mėn.
Sportinio ugdymo paslaugų mokestis mokamas ne mažiau kaip 10 mėn. sportinio rengimo organizavimo laikotarpiu, nustatytu sportinio rengimo programoje.
Sportinio ugdymo paslaugų mokestis nemokamas
 1. Dėl sportuojančio asmens ligos (kai treniruotės nelankomos ne mažiau kaip 4 nepertraukiamas savaites ir pateikiama gydytojo pažyma arba tėvų prašymas atleisti nuo sportinio ugdymo mokesčio dėl ligos ir/ar traumos), atostogų laikotarpiu ar kitu su vaiko tėvais suderintu laikotarpiu pagal pateiktą tėvų prašymą. Ši sąlyga negalioja, jei traumuotam asmeniui teikiamos kineziterapeuto paslaugos.
 2. Jei vieną mėnesį ar daugiau programa nevykdoma dėl Futbolo akademijoje susidariusių svarbių priežasčių.
 3. Paskelbus karantiną ir (ar) ekstremaliąją situaciją Lietuvos Respublikoje ir privalomai sustabdžius sportinę veiklą (t. y. kai nevykdomos kontaktinės treniruotės) ne trumpesniam kaip 3 savaičių laikotarpiui. 
 4. 1 mėnesį renkant naują pradinio rengimo grupę.  
Bendruomenės nario mokestis mokamas 12 mėn. ir taikomas pradinio rengimo, meistriškumo ugdymo, meistriškumo tobulinimo grupėse ugdomiems asmenims.
Bendruomenės nario mokestis nemokamas stabdant narystę bendru sutarimu, pateikus tėvų (globėjų ir/ar teisėtų atstovų) prašymą ne ilgesniam kaip 3-jų mėnesių laikotarpiui. Visos sąlygos dėl narystės stabdymo aptariamos individualiai su sportuojančio asmens tėvais (globėjais ir/ar teisėtais atstovais).   
Už teikiamas sportinio ugdymo paslaugas galite sumokėti Jums priimtinu būdu
 • Banko pavedimu, sąsk. Nr.: LT864010051004167811 (bankas Luminor).  Gavėjas – VšĮ futbolo akademija „Šiauliai”, mokėjimo paskirtis – vaiko vardas, pavardė, gimimo metai (papildomai galite nurodyti ir trenerio vardą, pavardę).  
 • Mokant „Perlo” terminale Jums reikės pateikti mokėjimo kvitą, kurį rasite prie papildomų prisegtų bylų (puslapio apačioje). 
 • Naudodamiesi „Viena Sąskaita” paslaugomis.    
Įmoką(-as) sumokėkite iki einamojo mėnesio 28 dienos. Mokėjimą galite atlikti iš karto už kelis mėnesius.

Dėl papildomos informacijos ar kitais klausimais dėl mokesčio už sportinio ugdymo paslaugas kreipkitės el. paštu: mokesciai@siauliufa.lt arba mob.: 8 699 43417.
Dėkojame už Jūsų supratingumą!
Pagarbiai VšĮ futbolo akademija „Šiauliai” administracija el. p. siauliufa@siauliufa.lt

Facebook