Socialinė veikla

Futbolo akademija „Šiauliai“ yra tvari ir sveiką aplinką savo bendruomenei siekianti užtikrinti sporto organizacija, kuriai rūpi ne tik vidiniai futbolo ugdymo procesai, bet ir miesto gyventojų įsitraukimas į sportą ir fizinį aktyvumą.

FA „Šiauliai“ kasmet Šiaulių miesto bendruomenei organizuoja įvairiausius į fizinį aktyvumą įtraukti skirtus sporto renginius. Puikus to pavyzdys – FA „Šiauliai“ minint savo 15 metų jubiliejų, pastaroji visą saulės miesto futbolo bendruomenę subūrė į Napoleono sporto ir turizmo bazėje organizuotą gimtadienio šventę. Renginyje buvo apstu įvairiausių veiklų ir pramogų, kuriose auklėtiniai varžytis galėjo kartu su savo artimųjų ratu. Jaunieji futbolininkai taip pat turėjo galimybę sužaisti ir draugiškas rungtynes su pagrindinės miesto komandos futbolininkais, o po jų ir įsiamžinti.

Taip pat kasmet yra siekiama bendradarbiauti su Šiaulių miesto ugdymo įstaigomis ir vaikų globos namais. Būtent su minėtaisiais pastaruoju metu buvo suorganizuota graži išvyka į Kaune įvykusias Optibet A lygos rungtynes. Ši kelionė buvo paženklinta Šiaulių globos namų vaikų išpildyta svajonė apsilankyti atnaujintame Dariaus ir Girėno stadione. Vaikai nuoširdžiai palaiko savo miestelėnus kiekvienose rungtynėse – ar tai būtų stadione, ar už televizoriaus ekranų, todėl šia dovana vaikams buvo norima padėkoti už jų aktyvų įsitraukimą ne tik futbolo rungtynėse, bet ir akademijos socialiniuose tinkluose.

Futbolo akademija ir toliau sieks užtikrinti socialinę atsakomybę saulės miesto bendruomenėje ir futbolą prijaučiantiems žmonėms padovanoti ne vieną gražų šios sporto šakos susibūrimo renginį.

"Facebook"

"Instagram"