1-ASIS SPALIO MĖNESIO FUTBOLO SAVAITGALIS – NUTRŪKUSI PERGALIŲ SERIJA PANEVĖŽYJE IR 3 AKISTATOS SU PAJŪRIO KOMANDOMIS

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: FA „Šiauliai” – Šiaulių SG 3:3 (8:9) Klaipėdos FM

Įvarčiai: Glib Pasevich (2), Vilius Jucys.

Po praėjusiame ture pasiektos užtikrintos pergalės pajūryje, šįkart šiauliečiai sugrįžo į gimtąjį miestą kur namų stadione priėmė svečius iš uostamiesčio – Klaipėdos FM futbolininkus. Kaip ir paskutinėje EJL akistatoje taip ir šįkart šiauliečiai pirmąją rungtynių dalį sužaidė kur kas geriau nei jų priešininkai. Pastarieji jau 32-ąją susitikimo minutę po 2 Glib Pasevich tikslių smūgių buvo įgiję dviejų įvarčių deficitą, tačiau prasta atkarpa antrajame kėlinyje lėmė tai, jog santykius dėl taškų futbolininkams teko aiškintis 11 metrų baudinių serijoje, o joje sėkmė lydėjo jau dviejomis pozicijomis aukščiau esančius futbolininkus iš Klaipėdos. Nepaisant patirto pralaimėjimo, Rimanto Viktoravičiaus ir Aurimo Mančo auklėtiniai į savo taškų kraitį įsirašė dar vieną tašką ir šiuo metu rikiuojasi penkti.

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FA „Šiauliai” – Šiaulių SG 4:1 FK „Gintaras”

Įvarčiai: Džiugas Dulka (3), Ąžuolas Kajus Paulauskas.

Šeštadienį namų sienas taip pat gynė Viliaus Lapeikio ir Remigijaus Vaišnoro auklėtiniai. Pastarieji be vargo – 4:1 susitvarkė su svečiais iš pajūrio. Šiauliečiai jau nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos ir neleido iš Palangos atvykusiems varžovams lengvai atsikvėpti. 19-ąją susitikimo minutę į priekį mūsiškius išvedė tikslus Džiugo Dulkos smūgis. Antroje dvikovos pusėje kamuolį ir toliau kontroliavo būtent šiauliečiai, o 54-ąją minutę pastarųjų pranašumą padvigubino pirmojo įvarčio autorius D. Dulka. Vos po kelių akimirkų svečiai rezultatą sušvelnino, tačiau vėliau po keitimo aikštėje pasirodęs Ąžuolas Kajus Paulauskas ir „hetriku” išsiskyręs D. Dulka užglaistė visas varžovų viltis iškovoti bent tašką Šiauliuose ir nukalė dar vieną svarbią pergalę saulės miestui. Po šio laimėjimo geltonai juodieji turi iškovoję 16 taškų ir rikiuojasi 4-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Šiauliai” 1:3 Klaipėdos FM

Įvartis: Deimas Varnas

Sekmadienį namuose taip pat rungtyniavo Donato Strockio ir Viliaus Lapeikio vadovaujami keturiolikmečiai, tiesa, šįkart pastariesiems atsitiesti po niukso sostinėje – nepavyko. Pirmajame kėlinyje šiauliečiai praleido 3 įvarčius, kurie galiausiai nulėmė rungtynių baigtį. Po šios nesėkmės mūsiškiai su 15 taškų rikiuojasi septinti.

Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Panevėžys”-PRSSG 2:1 FA „Šiauliai” 

Įvartis: Matas Daujotas.

Deja, tačiau 9 iš eilės iškovotų pergalių serija galiausiai nutrūko Panevėžyje. Emocijų kupinose 10-ojo turo rungtynėse šiauliečiai turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą. Pirmieji pasižymėjo panevėžiečiai ir įgytą persvarą pastarieji išlaikė iki pat pirmojo kėlinio pabaigos. Pertraukos metu savo pastebėjimus auklėtiniams išsakę komandos treneriai Tadas Šalkauskas ir Remigijus Vaišnoras antroje rungtynių pusėje išvydo kur kas geresnį vaizdą aikštėje. Šiauliečiai antrąjį kėlinį pradėjo kur kas aktyviau ir tai neabejotinai davė savo vaisių, kai 44-ąją dvikovos minutę lygybę atstatė vartininką pergudravęs Matas Daujotas. Vis dėlto, raudonus marškinėlius vilkėję futbolininkai jau pačioje rungtynių pabaigoje pelnė 2-ąjį įvartį ir mūsiškiams jau minėtųjų pavyti nebepavyko. Nepaisant pralaimėjimo, geltonai juoda armija ir toliau išlieka lygos lyderiais, tačiau artimiausi jų persekiotojai atsilieka vos 2 taškais ir turi vienerias rungtynes atsargoje.

Instagramas