2-ASIS SPALIO MĖNESIO FUTBOLO SAVAITGALIS – SUGRĮŽIMAS Į PERGALIŲ KELIĄ IR RAKTO PAIEŠKOS

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: FA „Šiauliai” – Šiaulių SG 2:0 FA „Panevėžys”-PRSSG

Įvarčiai: Nojus Vytis Audinis (2).

Saulės miesto 18-ečiai sugrįžo į pergalių kelią. Po praėjusiame ture nesėkme pasibaigusios baudinių serijos, šį kartą Rimanto Viktoravičiaus ir Aurimo Mančo auklėtiniai visus reikalus sutvarkė kur kas anksčiau nei pastarąjį kartą. Mūsiškiai penktadienį namuose priėmė svečius iš Aukštaitijos sostinės tituluojamo Panevėžio. Visų rungtynių metu iniciatyvą rodę šiauliečiai tiek pirmajame, tiek antrajame susitikimo kėliniuose akivaizdžiai rodė lyderyste grįstą žaidimą, o kiekviename iš jų pelnę po įvartį – įtikinamai 2:0 įveikė 3-oje turnyrinės lentelės pozicijoje žengiančius panevėžiečius. Šiauliečiai savo taškų kraitį papildę dar 3 taškais ir toliau rikiuojasi penkti, tačiau nuo artimiausios prizininkų vietos atsilieka vos 3 taškais.

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: Klaipėdos FM 2:1 FA „Šiauliai” – Šiaulių SG

Įvarčiai: Augustas Valuckas.

Šeštadienį Viliaus Lapeikio ir Remigijaus Vaišnoro auklėtiniai nusikėlė į uostamiestį, kur akis į akį į kovą stojo su namų aikštės tvirtovę gynusiais Klaipėdos FM bendraamžiais. Po gana nesėkmingos rungtynių pradžios šiauliečiams teko nuryti iš ties karčią piliulę. Pastarieji pirmoje dvikovos pusėje turėjo atlikti priverstinį keitimą, kuomet rungtynių tęsti nebegalėjo vienas iš geltonai juodų gretose rungtyniavusių futbolininkų, o vos po kelių akimirkų prieš save raudoną kortelę išvydęs Nikita Tiutiunnyk priverstinai turėjo palikti savo komandą rungtynes tęsti mažumoje. Nepaisant to, baigiantis kėliniui šeimininkai sugebėjo ir išsiveržti į priekį, kuomet kamuolį nuo 11 metrų žymos į mūsiškių vartus pasiuntė Robertas Mockus. Natūralu, jog pertraukos metu treneriai tikrai turėjo ką pasakyti savo auklėtiniams ir tai neabejotinai davė savų vaisių. Šiauliečiai antrąjį akistatos kėlinį pradėjo su visai kitokia energija, mūsiškiai ne kartą aštriomis atakomis grėsmingai grasino aikštės šeimininkų ginamiems vartams, o galiausiai ledus pralaužė ir lygybę šioje dvikovoje atstatė į priekį nurūkęs Augustas Valuckas. Po išlyginamojo įvarčio vaizdas aikštėje gerokai pakito – komandos pasirinko kur kas atsargesnius žaidimo modelius. Baigiantis pagrindiniam rungtynių laikui jau atrodė, jog santykius futbolininkai keliaus aiškintis į baudinių seriją, tačiau nepaisant panevėžiečiui parodytos antros geltonos kortelės, šeimininkai paskutinėmis rungtynių akimirkomis sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir puolė į euforiją. Po šio niukso šiauliečiai užima 7-ąją turnyrinės lentelės poziciją, tačiau iki viršutinio trejeto komandų pastaruosius skiria tik viso labo 4 taškai.

Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Panevėžys”-PRSSG 1:0 FA „Šiauliai”

Deja, tačiau rakto nuo pergalių kelio vartų Donato Strockio ir Viliaus Lapeikio treniruojamiems 14-ečiams dar teks paieškoti. Pastarieji sekmadienį viešėjo Panevėžyje, kur susitiko su vienais iš turnyrinės lentelės dugne esančiais FA „Panevėžys”-PRSSG bendraamžiais. Gana klampiose 10-ojo turo rungtynėse krito vos vienas įvartis, o pastarąjį dar dvikovos pradžioje į savus vartus pasiuntė būtent šiauliečiai. Po šios nesėkmės mūsiškiai su 15 taškų žengia 8-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Šiauliai” 3:2 Kauno Žalgirio FA

Įvartis: Vakaris Gurtajus, Arnas Aleksandras Šiurkus, Matas Daujotas.

Antrąjį rugsėjo mėnesio savaitgalio jaunimo futbolo rungtynių maratoną sėkmingai uždarė Remigijaus Vaišnoro ir Tado Šalkausko vadovaujama 13-ečių ekipa. Po praėjusiame ture patirtos nesėkmės Panevėžyje, pastarajai šįkart pavyko reabilituotis savo namų tvirtovėje, tiesa, šiauliečiams dėl 3 taškų teko gerokai paplušėti. 11-ojo turo akistatoje varžovams net 2 kartus pavyko atstatyti lygybę, tačiau geriausio rugsėjo mėnesio žaidėjo laurus susižėręs Matas Daujotas pasiuntė svečius į nokdauną jau paskutinėmis susitikimo minutėmis ir nukalė savo komandai itin svarbią pergalę debiutiniame didžiojo futbolo sezone. Po šio laimėjimo šiauliečiai savo kraityje sukaupę 30 taškų išlieka lygos lyderiais. 

Instagramas