32-ajame ture – lygiosios su šalies čempionais

„Optibet A lygoje“ medžioklę dėl 3-osios vietos tęsiantys šiauliečiai namuose iškovojo tašką. Atidėtose 32-ojo turo rungtynėse Mindaugo Čepo auklėtiniai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su šalies čempionu FK „Panevėžys“.

Svečiai turėjo progą jau pirmosios savo atakos metu – tada nuo Federico Palacioso apsigynė Lukas Paukštė. Kitoje aikštės pusėje Vytautas Černiauskas atrėmė pavojingą Danielio Romanovskio smūgį.

„Panevėžio“ ekipa susitvarkė su ne vienu oponentų bandymų, tačiau 22-ąją minutę Saulės miesto komanda išsiveržė į priekį. Po D. Romanovskio perdavimo 14-ąjį įvartį šiemet pelnė Eligijus Jankauskas.

31-ąją minutę geroje situacijoje atsidūrė Ernestas Veliulis, jo smūgį atrėmė L. Paukštė.

Po pertraukos „Panevėžys“ ne kartą buvo įsitvirtinęs šiauliečių baudos aikštelės prieigose. Sykį teko gintis nuo itin pavojingos kontratakos – vieną bandymą atrėmė V. Černiauskas, kitą – šalia vartų linijos buvęs Markas Beneta.

Keitimai įnešė gyvumo ir tai virto išlyginamuoju įvarčiu, kai 62-ąją minutę pasižymėjo kartvelas Nika Kačarava. Per likusį V. Černiauskas apsigynė nuo Gabrieliaus Micevičiaus bandymo.

„Panevėžys“ savo sąskaitoje turi 83 taškus, Saulės miesto ekipa su 58 taškais rikiuojasi trečia.

Instagramas