4-oji jaunimo futbolo savaitė – 13-ečių besitęsiantis benefisas ir prarasti taškai Vilniuje

Ketvirtoje rugsėjo mėnesio savaitėje futbolo akademijos „Šiauliai” auklėtiniams sekėsi gana skirtingai – vieniems tapo neįkandama šalies čempionų akademijos gynyba, o kiti džiaugėsi pratęstomis pergalių serijomis.

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: FK „Žalgiris” 3:1 FA „Šiauliai” – Šiaulių SG

Įvartis: Glib Pasevich

Vis dėlto, trijų iš eilės iškovotų pergalių serija aštuoniolikmečiams nutrūko Vilniaus Senvagės gimnazijos stadione. Ginklus su UEFA Jaunimo lygos pirmajame atrankos etape pergalę iškovojusia FK „Žalgiris” ekipa surėmę Rimanto Viktoravičiaus ir Aurimo Mančo auklėtiniai rezultatu 3:1 turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą. Visgi, nepaisant galutinio rezultatu, 7-ojo turo rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo geltonai juodus marškinėlius vilkėję šiauliečiai. 18-ąją susitikimo minutę pirmąjį rungtynių įvartį, išvedusį mūsiškius į priekį, pelnė ukrainietis Glib Pasevich. Po pastarojo tikslaus smūgio aikštėje įsivyravo nervinga įtampa, tačiau po tiek vienos, tiek kitos komandų bandymų tikslo pastarosioms prie varžovų vartų pasiekti nepavyko. Antrajame kėlinyje jau dominavo vilniečiai, šiems rezultatą jų naudai persvėrė tikslūs po keitimų pasirodžiusių futbolininkų smūgiai, o pergalę galiausiai užtikrino šiauliečių gynybą įveikęs Romualdas Jansonas. Po šios nesėkmės šiauliečiai su 10 taškų rikiuojasi 5-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FK „Žalgiris” 2:1 FA „Šiauliai” – Šiaulių SG

Įvartis: Hlib Leonenko.

Šeštadienį sostinėje su žaliai baltaisiais taip pat rungtyniavo ir Viliaus Lapeikio bei Remigijaus Vaišnoro auklėtiniai, tiesa, šiems taškų iš svečių parsivežti nepavyko. Įpusėjus tiek pirmajam, tiek antrajam kėliniams kamuolius į šiauliečių ginamus vartus pasiuntę vilniečiai įgijo 2 įvarčių pranašumą, kurio mūsiškiams persverti, ar bent jau išlyginti nepavyko iki rungtynių pabaigos nepavyko, tačiau pavyko sušvelninti kai kamuolį į vartus nukreipė geriausiu rugpjūčio mėnesio futbolininkų mūsų akademijoje tapęs Hlib Leonenko. Po šio pralaimėjimo geltonai juodieji rikiuojasi 5-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Šiauliai”  3:0 FK „Atmosferai” 

Įvarčiai: Vėjas Pocius (2), Maj Lučik

Sekmadienį namų tvirtovę sėkmingai apgynė Donato Strockio ir Viliaus Lapeikio vadovaujami keturiolikmečiai. Šie savo ruožtu jau nuo pat rungtynių pradžios svečiams parodė, jog lengvo pasivaikščiojimo Šiauliuose jiems nebus. Maj Lučik jau 3-ąją rungtynių minutę išvedė šiauliečius į priekį, o įpusėjus pirmajam kėliniui pranašumą padvigubino tikslus Vėjo Pociaus smūgis. Po pertraukos aikštėje ir toliau dominavo aikštės šeimininkai, o paskutinį žodį šiame susitikime tarė dar vieną įvartį pelnęs V. Pocius. Šiauliečiams tai jau buvo 4-oji iškovota pergalė paeiliui, po kurios pastarieji su 15 taškų užima 3-ąją turnyrinės lentelės poziciją.

Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Šiauliai”  3:1 VFA „Geležinis vilkas” 

Įvarčiai: Matas Daujotas, Timas Visockas, Džiugas Varkulevičius. 

Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FK „Žalgiris”  1:3 FA „Šiauliai” 

Įvarčiai: Matas Daujotas (2), Vakaris Gurtajus. 

Neįtikėtinas šiauliečių benefisas tęsiasi, pastarieji praėjusią savaitę iškovojo dar 2 pergales ir po mažu įsitvirtina turnyrinės lentelės viršuje. Trečiadienį Remigijaus Vaišnoro ir Tado Šalkausko auklėtiniai namuose užtikrintai – 3:1 patiesė VFA „Geležinis vilkas” futbolininkus, o sekmadienį Vilniuje ant menčių tokiu pat rezultatu ant menčių paguldė ne ką kitą, o FK „Žalgiris” bendraamžius. Net 3 įvarčius per vos 2 rungtynes pelnė Matas Daujotas, po įvartį – Timas Visockas, Džiugas Varkulevičius ir Vakaris Gurtajus. Šiauliečiai šiuo metu fiksuoja 8 iš eilės iškovotų pergalių seriją ir su 24 taškais rikiuojasi pirmi.

Instagramas