4-OJI JAUNIMO FUTBOLO SAVAITĖ – NEĮTIKĖTINAS 13-EČIŲ SPURTAS IR SUGRĮŽIMAS Į PERGALIŲ KELIĄ

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: FK „Minija” 1:4 FA „Šiauliai” – Šiaulių SG

Įvarčiai: Juozas Radavičius (2), Glib Pasevich, Lukas Linartas.

Po praėjusią savaitę Vilniuje patirto pralaimėjimo į pergalių kelią sugrįžo Rimanto Viktoravičiaus ir Aurimo Mančo auklėtiniai. Pastarieji Kretingoje jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių ėmėsi iniciatyvos ir tiesiogine to žodžio prasme „užgulė” varžovų vartus kol ledus galiausiai 17-ąją susitikimo minutę pralaužė šeimininkų vartininką nuginklavęs ukrainietis Glib Pasevich. Ilgai netrukus, šiauliečių pranašumą padvigubino dar vienas tikslus 18-ečių smūgis, tąkart pasižymėjo aikštės viduryje rungtyniaujantis Juozas Radavičius. Po pertraukos J. Radavičius pelnė dar vieną įvartį ir patrigubino šiauliečių pranašumą, tiesa, varžovams pavyko sušvelninti rezultatą kai kamuolį į mūsiškių vartus pasiuntė Deividas Pipiras. Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo priešininkų vartininką pergudravęs Lukas Linartas. Po šios pergalės šiauliečiai rikiuojasi 5-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FK „Banga” 1:2 FA „Šiauliai” – Šiaulių SG

Įvartis: Hlib Leonenko, Rytis Grakauskas.

Šeštadienį link pajūrio taip pat patraukė Viliaus Lapeikio ir Remigijaus Vaišnoro vadovaujami 15-ečiai. Pastarieji nusikėlė į Gargždus, kur susikovė su 3-oje turnyrinės lentelės pozicijoje žengiančiais FK „Banga” bendraamžiais, o su jais mūsiškiams teko gerokai paplušėti. Tiesa, rezultatyvia pirmąja puse pažymėtas susitikimas baigėsi šiauliečių sugrįžimu į pergalių kelią, o kiek netikėta tai, jog visi rungtynių įvarčiai krito vos per 3 minutes. Pirmieji į priekį išsiveržė ir dviejų įvarčių persvarą susikrovė geltonai juodus marškinėlių vilkėję futbolininkai iš saulės miesto kai tiksliai į priešininkų vartus prasmūgiavo Hlib Leonenko ir Rytis Grakauskas. Šeimininkai jau sekančios atakos metu rezultatą sušvelnino, tačiau daugiau jau minėtiesiems mūsiškių pavyti nebepavyko. Po šių iškovotų labai svarbių 3 taškų V. Lapeikio ir R. Vaišnoro auklėtiniai rikiuojasi penkti.

Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FK „Žalgiris”  2:0 FA „Šiauliai”

Pašalintas: Emilis Strockis

Sekmadienį 4 pergalių serija Donato Strockio ir Viliaus Lapeikio auklėtiniams galiausiai nutrūko sostinėje. Emocijų nemažai pareikalavusios rungtynės šiauliečiams nesusiklostė taip kaip jiems galbūt norėjosi, pastariesiems teko pripažinti FK „Žalgiris” bendraamžių pranašumą. Mūsiškiams kamuolį iš savo vartų traukti teko jau 15-ąją susitikimo minutę, o kertiniu rungtynių įvykiu tapo antrojo kėlinio pabaigoje Emiliui Strockiui parodyta antroji geltona kortelė, po kurios šiauliečiai liko rungtyniauti mažumoje. Po 3 minučių šeimininkai padvigubino savo pranašumą ir rungtynes laimėjo 2 įvarčių deficitu. Po šio pralaimėjimo geltonai juodieji rikiuojasi 3-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Šiauliai”  3:1 Klaipėdos FM  

Įvarčiai: Matas Kančelskis (2), Vakaris Gurtajus.

9 pergalės iš tiek pat galimų. Taip, Jums nesivaidena, Tado Šalkausko ir Remigijaus Vaišnoro auklėtiniai iš tiesų demonstruoja tokius neįtikėtinus rezultatus. Šįkart šiauliečiai namuose palaužė svečius iš pajūrio – Klaipėdos FM ekipą. Nors mūsiškiai ir praleido pirmieji, tačiau ilgai atsako į Gytarių dirbtinės dangos stadioną atvykusiems aistruoliams laukti neteko. 13-ečiai jau sekančios atakos metu nurūko į priekį ir dėką tikslaus Vakario Gurtajaus smūgio atstatė lygybę. Vos po kelių minučių šiauliečiai dar turėjo galimybę persverti rezultatą savo naudai, tačiau pastarųjų smūgiuotą kamuolį nuo 11 metrų žymos atrėmė svečių vartininkas. Po pertraukos saulės miesto garbę ginantys futbolininkai įjungė kur kas aukštesnę pavarą. Jau minėtuosius į priekį tvirtai išvedė ir pergalę nukalė dukart kamuolį į vartus pasiuntęs Matas Kančelskis. Šiauliečiai po šio spurto toliau išlieka vienvaldžiais lygos lyderiais ir nuo artimiausių persekiotojų turi įgiję 5 taškų deficitą.

Instagramas