4-oji Kovo mėnesio jaunimo futbolo savaitė – užtikrintos pergalės ir neįprastai ilga baudinių serija Šiauliuose

Pilnai atsinaujinus 2-ajai jaunimo futbolo sezono daliai – tęsiame FA „Šiauliai“ auklėtinių savaitės rezultatų apžvalgą.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: FA „Šiauliai“-Šiaulių SG 1:1 (15:16) FK „Žalgiris“

Įvartis: Glib Pasevich.

Šeštadienį po pagrindinės miesto ekipos kontrolinės akistatos su svečiais iš Latvijos į aikštę Gytarių dirbtinės dangos stadione žengė Rimanto Viktoravičiaus ir Aurimo Mančo vadovaujami aštuoniolikmečiai, kurių dalis rungtyniavo dieną anksčiau įvykusioje Optibet I lygos akistatoje tarp „Nevėžio“ ir „Šiaulių“ B ekipų. Pirmoje dvikovos pusėje abi komandos apsikeitė keliais pavojingais išpuoliais, tačiau pastarosios savojo tikslo jose taip ir nepasiekė. Vis dėlto, pertraukos metu komandos trenerių įneštos korektyvos davė savų vaisių – 48-ąją akistatos minutę ukrainietis Glib Pasevich pasiuntė kamuolį į vilniečių vartus ir išvedė geltonai juodą kariauną į priekį. Šiauliečių džiaugsmas ilgai netruko – už 12 minučių lygybę rungtynėse atstatė Armino Sojos tikslus smūgis. Vėliau komandos dar susikūrė kelias pavojingas progas, tačiau kamuolys vis nesuspurdėdavo vartų tinkle. Nuaidėjus finaliniam pagrindinio laiko signalui rezultatas išliko lygus, tad futbolininkai stojo smūgiuoti 11 metrų baudinių, kurių serija pažymėta įspūdingu skaičiumi. Abi komandos atliko net 38 smūgius, o galiausiai rezultatu 15:16 šiauliečiai turėjo pripažinti svečių iš sostinės pranašumą. Nepaisant patirtos nesėkmės, mūsiškiai į savo taškų kraitį įsirašė tašką ir turnyrinėje lentelėje rikiuojasi penkti.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FK „Gintaras“ 1:5 FA „Šiauliai“-Šiaulių SG

Įvarčiai: Vėjas Pocius (2), Augustas Valuckas, Rytis Grakauskas, Džiugas Dulka.

Šeštadienį dar vieną gerą sparingą apturėjo ir akademijos penkiolikmečiai. Iš uostamiesčio Viliaus Lapeikio ir Remigijaus Vaišnoro auklėtiniai sugrįžo savo taškų kraitį papildę 3 taškais ir išnaudoję turnyrinės lentelės kaimynų patirta nesėkme Panevėžyje. Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas perėmę šiauliečiai jau 6-ąją susitikimo minutę išsiveržė į priekį, kuomet kamuolį į aikštės šeimininkų vartus pasiuntė Augustas Valuckas. Pirmojo kėlinio pabaigoje Vėjas Pocius pelnė dar 2 įvarčius ir į pertrauką geltonai juodieji žengė turėdami 3 įvarčių pranašumą – 3:0. Po pertraukos šiauliečiai apsukų mažinti neketino ir po dar dviejų tikslių Ryčio Grakausko ir Džiugo Dulkos smūgių nepaliko vilčių „Gintaro“ bendraamžiams ir sugrįžo į komandai taip reikalingą pergalių kelią.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Šiauliai“ 5:2 Vilnius Football Academy

Įvarčiai: Emilis Strockis (2), Deimas Varnas, Adomas Toleikis, Denas Dapkus

Po sostinėje patirto pralaimėjimo Donato Strockio ir Viliaus Lapeikio auklėtiniai galiausiai reabilitavosi Šiauliuose. Sekmadienį šiauliečiai namuose priėmę svečius iš sostinės parodė, jog Gytarių dirbtinės dangos stadionas yra būtent Jų tvirtovė. Geltonai juodieji nuo pat pirmųjų susitikimo minučių kūrė vieną progą po kitos ir tai akivaizdžiai davė rezultatą – po tikslių Deimo Varno, Adomo Toleikio ir Emilio Strockio smūgių pastarieji susikrovė net trijų įvarčių pranašumą vos per 12 minučių. Antrajame kėlinyje šiauliečiai sukūrė dar vieną puolimo bangą ir pridėjo dar du tikslius smūgius bei užtikrintai – 5:2 nukovė vilniečius. Po šios pergalės šiauliečiai su 18 taškų rikiuojasi septinti.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FM „Fortūna“ 3:0 FA „Šiauliai“

Pirmąją nesėkmę šiemet patyrė Tado Šalkausko ir Remigijaus Vaišnoro treniruojami trylikamečiai. Pastarieji sostinėje po nesėkmingo antrojo kėlinio neprilygo FM „Fortūnos“ bendraamžiams. Po šio pralaimėjimo geltonai juodieji rikiuojasi 3-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

KazysFoto nuotr.

Instagramas