5-ąjį sezoną šiauliečių gretose pasitinkantis Ernestas Pilypas geltonai juodus marškinėlius užsivilks ir ateinančiame sezone

FA „Šiauliai“ garbę nuo 2019 metų ginantis gynėjas šiandien suraitė parašą ant naujos sutarties, kuria buvo sutarta, jog futbolininkas rungtyniauti saulės mieste lieka dar mažiausiai sezonui.

Nuo pat pirmojo sezono geltonai juodomis spalvomis papuoštus marškinėlius vilkėjęs 32-ų Ernestas tapo neabejotinai viena iš svarbiausių šios ekipos dėlionės dalių. Futbolininkas svariai prisidėjo prie šiauliečių iškovoto Optibet Pirmos lygos titulo 2021 metais, o pastarąjį sezoną aukščiausiame šalies divizione kovojusių geltonai juodųjų gretose buvo vienas iš tų žaidėjų, kuris į aikštę iš viso žengė net 31 kartą bei pasižymėjo vienu rezultatyviu perdavimu.

„Pasakysiu legendinę trenerio frazę – turime neužbaigtų darbų. (šypsosi) Tai turbūt viena priežastis, noras įrodyti, kad gali dar geriau pasirodyti, o kita priežastis, tai, kad jau nebe tas amžius ieškot laimės svetur.  Komandoje jaučiuosi gerai, jau kaip ir senbuvis, vyksta daug pokyčių,  smagu matyti progresą ir visą tą kelią iki aukščiausios šalies lygos.

Atrodo tik ką prisijungiau prie FA „Šiauliai“, o jau praėjo ketveri metai. Kaip ir minėjau prieš tai, teigiamai vertinu pokyčius, organizacijos progresą bei palengva, bet užtikrintai nueitą kelią iki A lygos. Ko labiausiai reikia futbolininkui? Daug žaisti ir mėgautis tuo, tai turbūt ir reikėtų vertinti, kad šis mano laikotarpis buvo sėkmingas, be to, laimėjome pirmą lygą bei gan neblogai pasirodėme debiutiniame A lygos sezone, nors neužbaigtų darbų vis dar yra, tai pasistengsime juos nuveikti šį sezoną. (Šypsosi).

Tikslas – stabilus žaidimas ir geresnė statistika įvarčių ir rezultatyvių perdavimų grafoje. Aistruoliams palinkėčiau kuo dažniau ir kuo gausiau lankytis stadione ir garsiai palaikyti mūsų miesto komandą!“,- su pozityvu į naująjį sezoną žvelgia E. Pilypas.

Instagramas