Daniel Romanovskij nebeatstovaus saulės miestui

Du sezonus geltonai juodiems atstovavęs Daniel Romanovskij palieka Šiaulius.

Pasibaigus 2023-ųjų sezonui futbolininkas nusprendė ieškoti laimės kitame klube.

Nuo pat šiauliečių debiuto aukščiausiame šalies divizione rungtyniavęs ir rimtą pėdsaką palikęs Daniel Romanovskij laiką Šiauliuose įsimins ilgam, futbolininkui laikas saulės mieste buvo rezultatyviausias jo karjeroje.

Daniel atstovaudamas „Šiauliams“ po dviejų metų pertraukos sugrįžo į Edgaro Jankausko vadovaujamą nacionalinę Lietuvos vyrų rinktinę, o vilkėdamas geltonai juodus marškinėlius iš viso sužaidė 76 rungtynes, pelnė 20 įvarčių ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

Šiemet futbolininkas su šiauliečiais nužygiavo iki LFF taurės finalo ir pasidabino istoriniai Optibet A lygos bronzos medaliais.

„Norėčiau padėkoti visiems savo komandos draugams, be kurių aš nebūčiau pasiekęs gerų asmeninių rezultatų – sugrįžęs į Lietuvos nacionalinę rinktinę bei iškovojęs pirmus bronzos medalius savo karjeroje. Didelis ačiū treneriui Mindaugui Čepui už jo supratingumą, žmogiškumą ir nuoširdumą, tai treneris, prie kurio jaučiausi kaip žuvis vandenyje. Taip pat esu dėkingas visam trenerių štabui, kuris visada buvo šalia, kai mums jo labiausiai reikėjo.Ir be abejo noriu padėkoti kiekvienam FA „Šiauliai” sirgaliui, nes per šiuos metus negavau nei vienos negatyvios žinutės ir jaučiau didelį palaikymą iš kiekvieno geltonai juodos bendruomenės nario. Šie du metai tikrai įstrigs mano širdyje.“,- teigė su Šiauliais atsisveikinęs Daniel.

Instagramas