Gabrielius Micevičius lieka rungtyniauti Šiauliuose

Nuo pat paauglystės futbolo akademijoje „Šiauliai“ augantis Gabrielius Micevičius geltonai juodus marškinėlius užsivilks ir kitąmet.

Vis stipriau saulės miesto ekipoje šviečiantis perspektyvus 20-etis šiandien suraitė parašą ant naujos sutarties.

Gabrielius Micevičius – vienas iš nedaugelio akademijos auklėtinių, kuris pagrindinei miesto komandai atstovauja jau nuo pat 2020 metų, kuomet pastaroji dar rungtyniavo Optibet I lygoje. Didesnio trenerių štabo pasitikėjimo šiemet sulaukęs futbolininkas sužaidė geriausią sezoną savo karjeroje.

Gabrielius šiemet gindamas „Šiaulių“ garbę buvo kviečiamas į Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinę, o vilkėdamas saulės miestą reprezentuojančius marškinėlius iš viso sužaidė 34 rungtynes, pelnė 5 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Be to, iš Šeduvos kilęs saugas šiemet ne kartą pretendavo ir į geriausio jaunojo žaidėjo apdovanojimą „Optibet A lygoje“.

Šiemet futbolininkas su šiauliečiais nužygiavo iki LFF taurės finalo ir pasidabino istoriniais Optibet A lygos bronzos medaliais.

„Džiaugiuosi susiejęs ateitį su organizacija, kurioje augau ir tobulėjau, galima sakyti, nuo pat mažų dienų. Šios akademijos dėka paaugau ne tik kaip futbolininkas, bet kaip ir asmenybė, todėl esu jai labai dėkingas už tai. Šis sezonas buvo įsimintinas ne tik man, bet ir visai komandai, kuria be galo didžiuojuosi. Tikiuosi, kad kitas sezonas mums bus dar sėkmingesnis nei šiemet, o komandoje ir toliau turėsime lietuviais paremtą branduolį.“,- teigė naują sutartį pasirašęs Gabr. Micevičius.

Instagramas