Į Šiaulius keliasi Lietuvos jaunimo rinktinės kapitonas

Istorinius bronzos medalius šiemet „Optibet A lygoje“ iškovojusią FA „Šiauliai“ ekipą papildė trečiasis šio tarpsezonio naujokas. Į Šiaulius atvyksta Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinės kapitonas Karolis Žebrauskas.

21-erių saugas augo Klaipėdos futbolo mokykloje, vėliau tobulėjo nacionalinėje futbolo akademijoje, o iš jos pakėlė sparnus į Italiją, kur atstovavo „Udinese“ jaunimo komandoms. 2020 metais futbolininkas sugrįžo į Lietuvą ir prisijungė prie Marijampolės „Sūduvos“ gretų, tiesa, pastarojoje debiuto nesulaukė ir po pusmečio patraukė arčiau namų.

Klaipėdietis pastaruosius tris sezonus rungtyniavo Gargždų „Bangoje“. Tigrų ekipoje Karolis sužaidė 78 rungtynes, pelnė 2 įvarčius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus savo komandos draugams.

„Smagu prisijungti prie komandos, kuri kelia sau aukščiausius tikslus. Simpatizuoju tai, kad ši organizacija dirba kryptingai ir koncentruojasi ties lietuviais, tad tai ir buvo viena iš esminių priežasčių, kuri lėmė mano sprendimą susieti ateitį būtent su šiuo miestu.

Visi komandos nariai yra daugmaž žinomi. Yra keletas žaidėjų, su kuriais teko kartu rungtyniauti jaunimo rinktinėse, prieš kitus yra tekę rungtyniauti „Optibet A lygoje“, tad tikiuosi, jog adaptacija prie naujos aplinkos ilgai netruks.

Ateinančiame sezone stengsiuosi kuo svariau prisidėti prie komandos rezultatų ir padėti pasiekti užsibrėžtus tikslus. Saulės miesto futbolo bendruomenę sieksime džiuginti teigiamais rezultatais, o iš pastarosios tikimės, jog ir toliau rodys tokį audringą palaikymą.“,- savo mintimis dalinosi K. Žebrauskas.

Trečiasis komandos naujokas ateinančiame sezone užsivilks 14 numeriu pažymėtus marškinėlius.

Trečiasis FA „Šiauliai“ naujokas K. Žebrauskas

Instagramas