Į Šiaulius sugrįžta buvęs akademijos auklėtinis   

Šiandien, sausio 19-ąją FA „Šiauliai“ ekipos gretas oficialiai papildė dar vienas buvęs akademijos auklėtinis. Į Šiaulius sugrįžta pastarąjį sezoną Švedijoje rungtyniavęs Sigitas Olberkis.

2017 metais legionieriaus karjerą pradėjęs Sigitas į saulės miestą sugrįžo iš antros pagal pajėgumą Švedijos futbolo lygos, kur pastarąjį sezoną atstovavo Burlengės „Dalkurd“ ekipai. Pastarosios gretose iš Pakruojo kilęs futbolininkas į aikštę iš viso žengė 9 kartus.

Vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis 4-asis komandos naujokas anksčiau yra rungtyniavęs ne viename aukščiausios šalies futbolo lygos klube. Pakruojietis yra atstovavęs tokioms ekipoms kaip Pakruojo „Kruoja“, Šiaulių „Šiauliai“, Panevėžio „Panevėžys“ ir Vilniaus „Žalgiris“, be to, pastarasis jau ne vienerius metus krimto legionieriaus duonos. 4-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkėsiantis S. Olberkis rungtyniavo Baltarusijos „Dnepr“, Latvijos „Jelgava“, Maltos „Senglea Athletics“, Airijos „Sligo Rovers“ ir Estijos „TJK Legion“ ekipose.

Futbolininkas taip pat yra atstovavęs Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinei, su kuria tapo Baltijos taurės nugalėtoju. Pastarasis tuo metu Lietuvą reprezentuojančius marškinėlius vilkėjo kartu su kitais šiauliečių ekipos nariais – Daniel Romanovskij, Dominyku Kubilinsku, Eligijumi Jankausku ir Rimvydu Sadausku.  

 „Pirmosios mintys sugrįžus į Šiaulius – pozityvios. Pagaliau galiu kibti į darbus su komanda, nekantrauju kuo greičiau įsilieti į kolektyvą.

Susiklosčius tam tikroms aplinkybėms dėl mano tolimesnės ateities, teko apsvarstyti kas šiuo metu geriausia mano karjerai. Sulaukus dėmesio iš akademijos vadovų bei trenerio Mindaugo nusprendžiau sugrįžti Šiaulius.

Iš laikotarpio Šiauliuose prisimenu tikrai daug – buvo visko, juoko, džiaugsmo ir ašarų. Šį laikotarpį vertinu ypač teigiamai, jis buvo mano futbolo startas ir mokykla, kurioje gavau labai daug tiek futbolo, tiek gyvenimo pamokų. Už tai norėčiau padėkoti kartu dirbusiems treneriams ir personalui. Akademija pasikeitusi ir labai užaugusi kaip organizacija, smagu matyti kaip ji eina tikslo link ir su kiekviena diena vis tobulėja.

Vienas iš pagrindinių dalykų, kuris sukosi galvoje prieš pasirašant sutartį su „Šiauliais“ buvo pati komanda ir jos sudėtis. Žinojau, kad kolektyvas yra tikrai smagus, o svarbiausia vieningas, tai matėsi ir praėjusiame sezone. Didžiąją dalį komandos futbolininkų pažįstu iš anksčiau, kadangi teko su jais rungtyniauti ankstesnėse karjeros stotelėse. Personalas taip pat matosi, jog yra ambicingas ir reikalaujantis maksimumo iš šios komandos vaikinų, o ir Algio Jankausko individualios pamokos rungtyniaujant mano pozicijoje, tikiuosi, greitu metu taps kasdienybe (šypsosi).

Tikslai realistiški – įsilieti į komandą, daug rungtyniauti ir kuo labiau padėti komandai augti, patenkinti savo ambicijas ir priartėti prie užsibrėžtų tikslų.

Saulės miesto ekipos sirgaliams norėčiau palinkėti kantrybės kai komanda nesiseka, ar nepasiekia teigiamo rezultato ir pastovumo. Nekantrauju visus išvysti rungtynėse, nes tik jie ženkliai priartina komandą prie pergalių, o miestui – nesustoti dirbti šiam sportui naudinga linkme!“,- teigė į Šiaulius sugrįžęs S. Olberkis.

Instagramas