2022/2023 LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono šiaurės-vakarų grupė: FA „Šiauliai“ B – Šiaulių SG 3:0 FK „Atmosfera“
Įvarčiai: Kajus Ziminskas (2), Gustas Geštautas
Trečią pergalę paeiliui savo amžiaus divizione iškovojo Tado Šalkausko vadovaujami aštuoniolikmečiai. Pastarieji sekmadienį savo namuose nesulaukę rimtesnio svečių pasipriešinimo užtikrintai įveikė Mažeikiečius – 3:0. Pirmajame kėlinyje dviejų įvarčių persvarą šiauliečiams sukrovė du Kajaus Ziminsko smūgiai, o pergalę rungtynių pabaigoje įtvirtino į svečių vartus pasiųstas Gusto Geštauto kamuolys. Po šios pergalės T. Šalkausko auklėtiniai su 28 taškais rikiuojasi 2-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.
2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FA „Šiauliai“-Šiaulių SG 1:2 Narbekovo FA
Įvartis: Vėjas Pocius
Šeštadienį Šiauliuose – penkiolikmečių niuksas. Viliaus Lapeikio ir Remigijaus Vaišnoro auklėtiniai po namų aikštėje įvykusios atkaklios kovos turėjo pripažinti svečių iš sostinės pranašumą. Pirmieji šiose rungtynėse į priekį išsiveržė svečiai, kuomet 28-ąją rungtynių minutę pasižymėjo Karim Ibrahim. Po pertraukos vaizdas šiauliečių žaidime pakrypo į kiek geresnę pusę – 49-ąją susitikimo minutę lygybę atstatė įvarčius ir toliau sėkmingai štampuojantis Vėjas Pocius. Tiesa, ilgai netrukus svečiai rezultatą persvėrė savo naudai ir daugiau gynyboje neklydo. Po šios nesėkmės šiauliečiai ir toliau rikiuojasi 8-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.
2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FK „Atmosfera“ 0:2 FA „Šiauliai“
Įvarčiai: Deimantas Janilaitis, Gustas Gruodis
Sekmadienį į pergalių kelią sugrįžo Donato Strockio ir Viliaus Lapeikio vadovaujami keturiolikmečiai. Pastarieji Mažeikiuose po tikslių Deimanto Janilaičio ir Gusto Gruodžio smūgių užtikrintai įveikė aikštės šeimininkus ir įsirašė 6-ąją pergalę šiame sezone. Po 18-ojo turo D. Strockio ir V. Lapeikio auklėtiniai turnyrinėje lentelėje rikiuojasi septinti.
2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Šiauliai“ 1:1 (5:3) FK „Žalgiris“
Įvartis: Matas Daujotas
Tado Šalkausko ir Remigijaus Vaišnoro auklėtiniai sugrįžo į pergalių kelią, trylikamečiams po praėjusiame ture patirtos nesėkmės pavyko reabilituotis savo namuose. Pirmieji į priekį šioje dvikovoje išsiveržė būtent šiauliečiai, kuomet kamuolį į vartus 20-ąją minutę pasiuntė komandos kapitonas Matas Daujotas, tiesa, svečiai jau po 10 minučių rezultatą išlygino. Antrajame kėlinyje abi ekipos drausmingai gynėsi prie savųjų vartų, tad įvarčių per pagrindinį rungtynių laiką daugiau nebuvo pelnyta. Santykius dėl taškų futbolininkai perkėlė į baudinių seriją, kurioje triumfo akordais griežė jau geltonai juodieji. Vaikinai po šios pergalės pakilo į 4-ąją turnyrinės lentelės vietą.
