Jaunimo futbolo savaitė (gegužės 1-7 d.)

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FK „Gintaras“ 3:3 (4:6) FA „Šiauliai“-Šiaulių SG

Įvarčiai: Deilas Vaišvilas, Ąžuolas Kajus Paulauskas, Gustas Vaičiūnas

Šeštadienį į Klaipėdos dirbtinės dangos stadioną susirinkę žiūrovai turėjo likti patenkinti tokiu futbolo reginiu, kurį jie išvydo palangiškių ir šiauliečių kaktomūšoje. Viliaus Lapeikio ir Remigijaus Vaišnoro auklėtiniai tikru futbolo trileriu paženklintose rungtynėse po baudinių serijos įveikė Palangos „Gintaro“ bendraamžius. Pirmieji šiose rungtynėse į priekį išsiveržė būtent geltonai juodus marškinėlius vilkėję šiauliečiai, kuomet 6-ąją rungtynių minutę varžovų vartininką nuginklavo Deilas Vaišvilas, tiesa, jau sekančios atakos metu aikštės šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti. Paradoksalu tai, jog toks pat scenarijus pasikartojo vos po dešimties minučių, tačiau 26-ąją susitikimo minutę Gusto Vaičiūno pelnytas įvartis leido geltonai juodiesiems į pertrauką žengti turint vieno įvarčio pranašumą. Po pertraukos rungtynių tempas kiek sulėtėjo, visgi,  rungtynių pabaigoje aikštės šeimininkų sukelto šturmo atakoje šiauliečiams sustabdyti nepavyko ir paskutinėmis kėlinio minutėmis lygybė buvo atstatyta. Tradiciškai, per pagrindinį rungtynių laiką nepaaiškėjus nugalėtojui, komandos stojo smūgiuoti baudinių, kuriuose fortūna šįsyk jau buvo V. Lapeikio ir R. Vaišnoro auklėtinių sąjungininkė. Mūsiškiai po šios pergalės rikiuojasi 8-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Šiauliai“ 1:0 FK „Žalgiris“

Įvartis: Deimas Varnas

Sekmadienį pergalių seriją pratęsė Donato Strockio ir Viliaus Lapeikio vadovaujami keturiolikmečiai. Saulės miesto futbolininkai namuose po Deimo Varno pelnyto įvarčio minimaliu rezultatu įveikė turnyrinės lentelės kaimynę Vilniaus „Žalgirio“ ekipą ir šoktelėjo viena pozicija aukščiau. Po šios pergalės keturiolikmečiai pakilo į 6-ąją poziciją, savo taškų kraityje turėdami 28 taškus.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: Klaipėdos FM 1:1 (5:3) FA „Šiauliai“

Įvartis: Matas Daujotas

Nesėkmę Klaipėdoje patyrė Tado Šalkausko ir Remigijaus Vaišnoro treniruojami trylikamečiai. Nors pirmieji šiose rungtynėse į priekį išsiveržė mūsiškiai, tačiau antrojo kėlinio pradžioje varžovams pavykus rezultatą išlyginti, kova dėl taškų buvo nukelta į baudinių seriją, kurioje aikštės šeimininkai jau neklydo. Po šio niukso uostamiestyje šiauliečiai aukščiausiame savo amžiaus grupės divizione ir toliau rikiuojasi ketvirti.

Instagramas