Jaunimo futbolo savaitė (gegužės 22-28 d.)

2022/2023 m. LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono šiaures-vakarų regiono grupė: FC „Kuršiai“ 0:4 FA „Šiauliai“ B – Šiaulių SG

Įvarčiai: Gustas Geštautas, Kajus Ziminskas, Justas Augustis, Rokas Vaišnoras

17-ąjį turą savo amžiaus divizione Tado Šalkausko auklėtiniai pažymėjo iškovota užtikrinta pergale pajūryje. Aštuoniolikmečiai Palangos stadione nesulaukę rimtesnio aikštės šeimininkų pasipriešinimo ir atseikėję net 4 įvarčius be atsako pelnytai džiaugėsi iškovotais 3 taškais. Po šios pergalės šiauliečiai ir toliau neužleidžia 2-osios turnyrinės lentelės pozicijos.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FA „Dainava“ 1:1 (4:5) FA „Šiauliai“-Šiaulių SG

Įvartis: Džiugas Dulka

Antrą pergalę paeiliui Lietuvos Jaunučių diviziono išvykos rungtynėse iškovojo Viliaus Lapeikio ir Remigijaus Vaišnoro treniruojama penkiolikmečių ekipa. Nors šiauliečiai 7-ojo turo susitikime praleido įvartį pirmieji, tačiau pastarieji einant rungtynėms prie pabaigos sugebėjo atstatyti lygybę ir intrigą dėl taškų perkėlė į baudinių seriją, kurioje sėkmė lydėjo jau geltonai juodomis spalvomis pažymėtus marškinėlius vilkėjusią kariauną. Po šios pergalės saulės miesto futbolininkai su 37 taškais rikiuojasi 9-oje turnyrinės lentelės vietoje.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Šiauliai“ 1:0 Talentų FA-FK „Riteriai“

Įvartis: Matas Kančelskis

Praėjusį sekmadienį Remigijaus Vaišnoro ir Tado Šalkausko treniruojama trylikamečių ekipa pratęsė savo per pagrindinį rungtynių laiką nepralaimėtų rungtynių seriją iki 5. Pastaroji namuose minimaliu rezultatu pranoko svečius iš sostinės ir toliau išlieka 4-oje turnyrinės lentelės pozicijoje savo taškų kraityje turėdama 49 taškus.

Instagramas