Jaunimo futbolo savaitė (gegužės 6-12 d.)

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: Talentų FA-FK „Riteriai“ 1:0 FA „Šiauliai“-ŠSG

Nesėkmę pajėgiausiame šalies aštuoniolikmečių divizione patyrė Aurimo Mančo auklėtiniai. Praėjusį šeštadienį šiauliečiai po atkaklios kovos 0:1 nusileido Talentų FA-FK „Riteriai“ ir taip labiau susikomplikavo savo situaciją turnyrinėje lentelėje. Pastarojoje, iki sezono pabaigos likus vos trims turams, vilniečiai priartėjo prie 3-oje pozicijoje žengiančių geltonai juodų, kuriuos šiuo metu skiria vos vienas taškas. Sekančiame ture Saulės miesto akademijos auklėtinių laukia lygoje lyderiaujančių FA „Panevėžys“-PRSSG futbolininkų iššūkis.

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 1:2 FA „Panevėžys“-PRSSG

Įvartis: Deilas Vaišvilas

Dar vieną pralaimėjimą pajėgiausiame šalies divizione patyrė Saulės miesto akademijos šešiolikmečiai. Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus auklėtiniai namuose 1:2 nusileido bendraamžiams iš Panevėžio. Paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje žengiantys šiauliečiai dar buvo sugrąžinę intrigą į rungtynes, kai lygybę antrajame kėlinyje atstatė tikslus Deilo Vaišvilo smūgis, tiesa, mažumoje likę panevėžiečiai nepasimetė ir pelnė dar vieną įvartį, po kurio geltonai juodiems svečių pavyti jau nebepavyko.

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 1:2 Klaipėdos FM

Įvartis: Dominykas Kymantas

Nesėkmę savo divizione taip pat patyrė ir kovą dėl 1-6 vietų pradėję Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus auklėtiniai. Pirmieji į priekį išsiveržę šiauliečiai pirmąjį kėlinį užbaigė rungtyniaudami mažumoje, kuomet dar 20-ąją susitikimo minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Adomas Toleikis. Antrajame kėlinyje aikštėje iniciatyvos jau ėmėsi svečiai iš uostamiesčio, kurie pelnę du įvarčius be atsako išsivežė tris taškus iš Saulės miesto.

2023/2024 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 1:2 Klaipėdos FM

Įvartis: Arnas Macius

Pergalių serija Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizione nutrūko Tado Šalkausko ir Remigijaus Vaišnoro treniruojamiems keturiolikmečiams. Antrajame kėlinyje po Arno Maciaus pelnyto įvarčio lygybę atstatę šiauliečiai pastarosios neišlaikė ir baigiantis rungtynėms praleidę dar vieną įvartį turėjo pripažinti bendraamžių iš Klaipėdos pranašumą. Po šios nesėkmės geltonai juodi ir toliau rikiuojasi septinti.

2023/2024 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 1:2 Klaipėdos FM

Įvartis: Arnas Dauskurdis

Praėjusį savaitgalį namuose svečius iš Klaipėdos taip pat priėmė Remigijaus Vaišnoro ir Tado Šalkausko vadovaujami trylikamečiai. Tiesa, pastarieji kaip ir dvi vyresnių šiauliečių komandos identišku rezultatu 1:2 nusileido Klaipėdos FM bendraamžiams. Po šio pralaimėjimo Saulės miesto akademijos auklėtiniai ir toliau rikiuojasi 7-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Instagramas