Jaunimo futbolo savaitė (gegužės 8-14 d.)

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: FK „Žalgiris“ 0:4 FA „Šiauliai“-Šiaulių SG

Įvarčiai: Juozas Radavičius, Nojus Penikas, Kristupas Mažučiūnas, Adomas Tylenis (Į savo vartus)

Šeštadienį Vilniuje pergalių seriją pratęsė Rimanto Viktoravičiaus ir Aurimo Mančo treniruojami aštuoniolikmečiai. Saulės miesto futbolininkai svečiuose užtikrintai įveikė Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė labai svarbią pergalę, kuri sumažino esamą taškų deficitą dėl galimybės „įšokti“ į lygos lyderių trejetą. Po tikslių Juozo Radavičiaus, Nojaus Peniko ir Kristupo Mažučiūno smūgių šiauliečiai nuo 3-oje vietoje įsikūrusių žalgiriečių atsilieka vos vienu tašku ir turnyrinėje lentelėje žengia ketvirti.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: Talentų FA-FK „Riteriai“ 1:0 FA „Šiauliai“-Šiaulių SG

Deja, tačiau išvyka į sostinę nebuvo visiems tokia sėkminga. Šeštadienį taip pat į Vilnių vykusiems Viliaus Lapeikio ir Remigijaus Vaišnoro auklėtiniams kelionę apkartino anksti praleistas įvartis. 13-ąją susitikimo minutę į priekį išsiveržusių aikštės šeimininkų mūsiškiams pavyti nepavyko, tad į Šiaulius pastariesiems teko sugrįžti tuščiomis. Po šios nesėkmės geltonai juodieji nukrito į 10-ąją turnyrinės lentelės poziciją.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: Klaipėdos FM 2:1 FA „Šiauliai“

Įvartis: Augustinas Bartkevičius

Po mažu įsibėgėjusią pergalių serija Donato Strockio ir Viliaus Lapeikio treniruojamiems keturiolikmečiams galiausiai nutrūko uostamiestyje, kur 20-ojo turo akistatoje turėjo pripažinti Klaipėdos FM futbolininkų pranašumą. Susitikimą kur kas aktyviau pradėjo klaipėdiečiai, pastarieji jau 10-ąją minutę uždirbo baudinį į šiauliečių vartus, tiesa, pastariesiems nepavyko jo realizuoti – Nojaus Vyšniausko smūgiuotą kamuolį nuo 11 metrų žymos atrėmė Benas Mikalevičius. Po atremto baudinio aikštės šeimininkų šturmas prie mūsiškių vartų nesumažėjo – geltonai juodi per 20 minučių praleido 2 įvarčius ir į pertrauką išsiskirstė atsilikinėdami. Po pertraukos vaizdas aikštėje pakrypo į geresnę pusę, mūsiškiams pavyko rezultatą sušvelninti kai kamuolį į vartus pasiuntė Augustinas Bartkevičius, tiesa, rezultato persverti, ar bent išlyginti jau nebepavyko. Po šio niukso D. Strockio ir V. Lapeikio auklėtiniai rikiuojasi 6-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Šiauliai“ 2:2 (0:3) FA „Panevėžys“-PRSSG

Įvartis: Arnas Aleksandras Šurkus, Aringas Nekrašas

Dar vieną nesėkmę savo amžiaus divizione patyrė Remigijaus Vaišnoro ir Tado Šalkausko treniruojami trylikamečiai, pastarieji po baudinių serijos turėjo pripažinti svečių iš Panevėžio pranašumą. Pirmoji rungtynių pusė namų aikštėje rungtyniavusiems geltonai juodiems nebuvo pati sėkmingiausia, tačiau šaltas dušas pastariesiems baigėsi antrajame kėlinyje – atsilikinėję šiauliečiai dvikovos pabaigoje pelnė 2 greitus įvarčius ir kovą dėl taškų šiame susitikime perkėlė į baudinių seriją, kurioje šįkart fortūna buvo jau svečių pusėje. Po šios nesėkmės šiauliečiai su 44 taškais Lietuvos Jaunučių lygoje ir toliau išlieka 4-oje pozicijoje.

Instagramas