Jaunimo futbolo savaitė (lapkričio 6-12 d.)

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 5:0 FC „Hegelmann“

Įvarčiai: Kajus Ziminskas (2), Emilijus Jermolajev, Vilius Jucys, Danielius Jarašius

Nesėkmių serija galiausiai nutraukta Šiauliuose. Praėjusį šeštadienį Aurimo Mančo auklėtiniai namuose antrąkart šiemet įveikė FC „Hegelmann“ bendraamžius ir nutraukė 4 turus besitęsusią taškų sausrą. Visų rungtynių metu aiškiai dominavę šiauliečiai svečiams iš Kauno rajono atseikėjo net 5 įvarčius ir nesulaukę rimtesnio pasipriešinimo šventė pergalę – 5:0. Po šios pergalės geltonai juodi su 24 taškais ir toliau rikiuojasi septinti.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas: FA „Dainava“ 2:1 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvartis: Deilas Vaišvilas

Dar vieną nesėkmę savo amžiaus divizione patyrė Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus treniruojami šešiolikmečiai. Mažumoje rungtyniavę šiauliečiai paskutinėmis dvikovos minutėmis praleido antrąjį įvartį į savuosius vartus ir turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą – 1:2. Po 14 turų geltonai juodi rikiuojasi 12-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: „Marijampolės FC“ 0:1 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvartis: Gustas Gruodis

Svarbią pergalę savo amžiaus divizione iškovojo Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus treniruojami penkiolikmečiai. Šiauliečiai minimaliu rezultatu pranoko vietos „Marijampolės FC“ bendraamžių ekipą – 1:0. Vienintelį rungtynių įvartį pirmajame kėlinyje pelnė į geriausio FA „Šiauliai“ spalio mėnesio futbolininko apdovanojimą pretendavęs Gustas Gruodis. Po šios pergalės geltonai juodi savo taškų kraitį papildė iki 24 taškų.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: „Kauno Žalgirio FA“ 0:2 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvartis: Timas Visockas

Sekmadienį pergalių seriją pratęsė mūsų akademijos keturiolikmečiai! Remigijaus Vaišnoro ir Tado Šalkausko auklėtiniai išvykoje – 2:0 pranoko „Kauno Žalgirio FA“ bendraamžius bei taip iškovojo jau antrą pergalę paeiliui. Kertiniu rungtynių momentu tapo 61-ąją susitikimo minutę Imanto Balčiūno atremtas 11 metrų baudinys, po kurio šiauliečiai atrado savyje dar papildomų jėgų ir ilgai netrukus pelnė antrąjį įvartį, po pastarojo kauniečiams mūsiškių pavyti jau nebepavyko. Po šios pergalės R. Vaišnoro ir T. Šalkausko auklėtiniai savo sąskaitoje turi 20 taškų ir rikiuojasi 5-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: „Kauno Žalgirio FA“ 0:2 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvartis: Emilis Strižinas

Sekmadienį antrą pergalę paeiliui iškovojo mūsų akademijos trylikamečiai. Tado Šalkausko ir Remigijaus Vaišnoro auklėtiniai iš Kauno į saulės miestą sugrįžo minimaliu rezultatu įveikę „Kauno Žalgirio FA“ bendraamžius – 1:0. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Emilis Strižinas. Po šios pergalės šiauliečiai pajėgiausiame šalies divizione rikiuojasi septinti.

Instagramas