Jaunimo futbolo savaitė – rezultatyvūs penkiolikmečiai ir sėkminga baudinių serija

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: FK „Žalgiris“ 5:1 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvartis: Kajus Ziminskas

Iš nesėkmių duobės iškopti vis nepavyksta Aurimo Mančo treniruojamiems aštuoniolikmečiams. Jau 12-ąją susitikimo minutę mažumoje likę šiauliečiai šįkart išvykoje neprilygo antroje turnyrinės lentelės pozicijoje besirikiuojantiems Vilniaus „Žalgirio“ bendraamžiams. Vienintelį įvartį geltonai juodų gretose pelnė Kajus Ziminskas. Po šio pralaimėjimo Saulės miesto futbolininkai rikiuojasi 4-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.  

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 2:6 Talentų FA-FK „Riteriai“

Įvarčiai: Gabrielius Urbonas, Rytis Grakauskas

Po ilgojo šv. Velykų savaitgalio iškart į futbolo aikštę sugrįžę Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus auklėtiniai patyrė dar vieną pralaimėjimą pajėgiausiame šalies šešiolikmečių divizione. 19-ojo turo akistatoje į priekį pirmieji išsiveržė svečiai iš sostinės, tiesa, ilgai netrukus, lygybę rungtynėse atstatė tikslus Gabrieliaus Urbono smūgis. Antrąją rungtynių pusę aktyviau pradėjo namuose rungtyniavę šiauliečiai ir tai akivaizdžiai davė savų vaisių – 50-ąją minutę rezultatą geltonai juodų naudai persvėrė vartininką nuginklavęs Rytis Grakauskas. Deja, nors ir atrodė, jog po pelnyto įvarčio rungtynių eiga ir toliau priklausys šiauliečiams, svečiai atseikėjo net 5 įvarčius į Igno Aleksandravičiaus ginamus vartus be jokio atsako ir išsivežė tris taškus į sostinę.

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas: A. Narbekovo FA 4:0 FA „Šiauliai“-ŠSG

Praėjusį šeštadienį antrąsias dvigubos rungtynių savaitės rungtynes sužaidę V. Lapeikio ir R. Viktoravičiaus auklėtiniai nusileido savo namų tvirtovėje rungtyniavusiems A. Narbekovo FA bendraamžiams. Prastos pirmosios ir paskutinės rungtynių minutės lėmė tai, jog į Šiaulius geltonai juodiems darsyk teko sugrįžti be taškų. Po šios nesėkmingos savaitės geltonai juodi rikiuojasi paskutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 6:0 Talentų FA-FK „Riteriai“

Įvarčiai: Gustas Gruodis (4), Orestas Lapukas, Augustas Valuckas

Taip pat tik ką po šv. Velykų savaitgalio į stadioną sugrįžę Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus auklėtiniai įtikinamai pratęsė pergalių seriją pajėgiausiame šalies penkiolikmečių divizione. Visų rungtynių metu savo žaidimą diktavę šiauliečiai net 6:0 sutriuškino Talentų FA-FK „Riterių“ bendraamžių ekipą. Įspūdingą pasirodymą surengusių šiauliečių gretose efektyvumu labiausiai išsiskyrė „pokeriu“ pasižymėjęs Gustas Gruodis bei po kartą kamuolį į vartus nukreipę Orestas Lapukas ir Augustas Valuckas.

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FK „Aidas“ 0:5 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvarčiai: Augustinas Bartkevičius (2), Gustas Gruodis (2), Augustas Valuckas

Penkiolikmečiai dvigubą rungtynių savaitę pažymėjo pratęsta pergalių serija ir įvarčių gausa. Praėjusį šeštadienį įvykusiose 20-ojo turo rungtynėse V. Lapeikio ir R. Viktoravičiaus treniruojami šiauliečiai net 5:0 įveikė „Aido“ bendraamžius ir taip iškovojo jau 3 pergalę paeiliui bei sėkmingai užbaigė dvigubos rungtynių savaitės ciklą. Aktyvumu ir kokybe išsiskyrę geltonai juodus marškinėlius vilkėję futbolininkai svarią persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kuomet įvarčiais pasižymėjo Augustinas Bartkevičius ir komandos kapitonas Gustas Gruodis. Antrajame kėlinyje mūsiškiai apsukų mažinti neketino ir pelnę dar 3 įvarčius be atsako įsirašė įtikinamą pergalę, po kurios ir toliau neleidžia lengvai atsikvėpti 5-oje turnyrinės pozicijoje žengiantiems Marijampolės FC bendraamžiams. Nuo pastarųjų šiauliečius skiria vos vienas taškas.    

2023/2024 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 0:0 (4:2) FA „Panevėžys“-PRSSG

Aukštaitijos derbyje – šiauliečių pergalė po baudinių serijos. Sekmadienį Tado Šalkausko ir Remigijaus Vaišnoro auklėtiniai namuose priėmė svečius iš Panevėžio – FA „Panevėžys“-PRSSG. Su eile neišnaudotų progų ir be įvarčių pasibaigusioje Lietuvos Jaunučių U14 lygos 17-ojo turo akistatoje komandos kovą dėl taškų perkėlė į baudinių seriją, kurioje sėkmė lydėjo jau savo namų tvirtovėje rungtyniavusius šiauliečius. Po šios pergalės, pajėgiausiame šalies keturiolikmečių divizione, geltonai juodi rikiuojasi 6-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.  

2023/2024 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 0:1 FA „Panevėžys“-PRSSG

Dar vieną nesėkmę savo amžiaus divizione patyrė R. Vaišnoro ir T. Šalkausko treniruojami trylikamečiai. Aukštaitijos derbio pirmojo kėlinio pabaigoje mažumoje likę šiauliečiai namuose minimaliu rezultatu 0:1 nusileido 2-oje turnyrinės lentelės pozicijoje žengiantiems bendraamžiams iš Panevėžio. Po šios nesėkmės Saulės miesto futbolininkai rikiuojasi šešti.

Instagramas