Jaunimo futbolo savaitė (rugpjūčio 14-20 d.)

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: FC „Hegelmann“ 0:2 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvarčiai: Domas Jankevičius, Emilijus Jermolajev

Antroji viešnagė Kauno rajone paženklinta dar viena aštuoniolikmečių pergale. Praėjusį šeštadienį Aurimo Mančo auklėtiniai nusikėlė į Garliavą, kur surėmė ginklus su kol kas pirmųjų taškų vis dar ieškančia Kauno rajono „Hegelmann“ bendraamžių ekipa. Ilgu atsarginių žaidėjų suoleliu pasigirti negalėję šiauliečiai šįkart visus reikiamus taškus savo naudai sudėliojo antrojo kėlinio viduryje, kuomet kamuolį į vartų tinklą nukreipė Domas Jankevičius ir Emilijus Jermolajev. Įgijus dviejų įvarčių pranašumą aikštės šeimininkams šiauliečių pavyti nebepavyko ir po finalinio teisėjo signalo geltonai juodi džiaugėsi iškovota antra pergale iš eilės pajėgiausiame šalies divizione. Po sužaistų 3-ų turų geltonai juodi rikiuojasi ketvirti.

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 1:2 FA „Dainava“

Įvartis: Gabrielius Urbonas

Nesėkmę Lietuvos Jaunučių divizione patyrė Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus treniruojama šešiolikmečių ekipa. Nors šiauliečiai 3-ojo turo susitikime pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau pastariesiems įgyto pranašumo išlaikyti nepavyko. Svečiai iš Dzūkijos antrajame kėlinyje pelnė du įvarčius be atsako ir nuaidėjus paskutiniam rungtynių signalui išsivežė 3 taškus į Alytų. Po šio pralaimėjimo geltonai juodieji rikiuojasi 12-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 1:2 Marijampolės FC

Įvartis: Samuelis Kairys

Pirmąją nesėkmę naujajame sezone patyrė Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus treniruojami penkiolikmečiai. Pastariesiems 3-ojo turo rungtynių pradžia nebuvo pati sėkmingiausia, šiauliečiai jau 10-ąją susitikimo minutę buvo priversti traukti kamuolį iš savųjų vartų tinklo, tačiau nepaisant praleisto įvarčio geltonai juodi nesutriko ir baigiantis kėliniui sugebėjo atstatyti lygybę, kuomet kamuolį į svečių vartus pasiuntė Samuelis Kairys. Vis dėlto, po pertraukos pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus – 40-ąją minutę marijampoliečiai darsyk persvėrė rezultatą savo naudai ir, deja, įgytą pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Po šio pralaimėjimo V. Lapeikio ir R. Viktoravičiaus auklėtiniai rikiuojasi septinti.

2023/2024 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Šiauliai“ 2:2 (4:3) „Vilnius Football Academy“

Įvartis: Matas Kančelskis, Orestas Pocius

Sekmadienį pirmąjį naujojo sezono mačą sužaidė Remigijaus Vaišnoro ir Tado Šalkausko auklėtiniai. Pastarieji namuose metė iššūkį praėjusiame sezone nugalėtojų taurę aukštyn kėlusiems „Vilnius Football Academy“ bendraamžiams. Vilniečiai jau nuo pat susitikimo pradžios stengėsi užgulti aikštės šeimininkų vartus ir tai ilgai netrukus davė savų vaisių, pastarieji vos per 5 minutes įtvirtino 2 įvarčių pranašumą ir atsuko gerokai šaltą dušą geltonai juodiesiems pirmosiomis naujojo sezono minutėmis. Po pertraukos saulės miesto futbolininkų žaidimas akivaizdžiai pakrypo į visai kitą pusę, šiauliečiai išgirdę trenerių štabo pastabas susiėmė ir nustebino visus į Gytarių dirbtinės dangos stadioną susirinkusius žiūrovus. Pastarieji vos per dvi atakas sugebėjo atstatyti lygybę, kai kamuolį į svečių vartus pasiuntė Matas Kančelskis ir Orestas Pocius. Po šių tikslių smūgių abi komandos ėmė po mažu saugoti rezultatą ir tai darė iki pat paskutinio teisėjo signalo, kuris pasiuntė futbolininkus santykius aiškintis baudinių serijoje, o joje šįkart tiksliau smūgiavo jau šiauliečiai. Po šios pergalės R. Vaišnoro ir T. Šalkausko auklėtiniai rikiuojasi 5-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Instagramas