Jaunimo futbolo savaitė (rugpjūčio 28-rugsėjo 3 d.)

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: FA „Tauras“ 1:3 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvarčiai: Domas Jankevičius, Kajus Ziminskas, Vilius Jucys

Aurimo Mančo vadovaujami aštuoniolikmečiai pratęsė savo nepralaimėtų rungtynių seriją, pastarieji Tauragėje rezultatu 3:1 pranoko vietos „Tauro“ futbolininkus. Nors šiauliečiai ir praleido įvartį pirmieji, tačiau sugebėjo nukreipti rungtynių eigą savo naudai ir jau antrajame kėlinyje tapo aišku, jog 3 taškai išvyks į Šiaulius. Tiesa, geltonai juodi nuo 59 susitikimo minutės liko rungtyniauti mažumoje, kai prieš save antrą geltoną kortelę išvydo Domantas Jankevičius, bet tai pergalės A. Mančo auklėtiniams atrodo iškovoti nepamaišė. Šiauliečiai, savo taškų kraityje turėdami 12 taškų, rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 1:2 FK „Žalgiris“

Įvartis: Džiugas Dulka

Nesėkmę namų stadione patyrė Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus treniruojami šešiolikmečiai. Pastarieji po nesėkmingos 10 minučių atkarpos antrajame kėlinyje turėjo pripažinti Vilniaus „Žalgirio bendraamžių pranašumą. Rezultatu 1:2 varžovams nusileidę saulės miesto futbolininkai rikiuojasi 12-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 1:1 (2:4) FK „Žalgiris“

Įvartis: Samuelis Kairys

Trečiąją nesėkmę paeiliui patyrė mūsų akademijos penkiolikmečiai. Pirmajame kėlinyje Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus auklėtinius į priekį buvo išvedęs Samuelis Kairys, tačiau po pertraukos svečiai rezultatą išlygino ir kovą dėl taškų nukėlė į baudinių seriją, kurioje vilniečiai jau neklydo. Po šios nesėkmės šiauliečiai turnyrinėje lentelėje ir toliau rikiuojasi aštunti.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 1:1 (2:3) „Be1 NFA“

Įvartis: Džiugas Varkulevičius

Deja, tačiau pergalių serija Remigijaus Vaišnoro ir Tado Šalkausko vadovaujamiems keturiolikmečiams galiausiai nutrūko Šiauliuose. 3-ojo turo susitikimą geltonai juodi pradėjo išgyvenę šaltą dušą – svečiai jau 1-ąją minutę išsiveržė į priekį ir savo įgytą pranašumą išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. Tiesa, šiauliečiai po pertraukos sugebėjo sugrįžti į rungtynes, pastarieji jau 41-ąją minutę atstatė lygybę ir likusią rungtynių dalį pademonstravo kur kas brandesnį žaidimą, tačiau tai jiems pelnyti dar vieno įvarčio nepadėjo ir po finalinio teisėjo signalo futbolininkams santykius dėl taškų teko aiškintis baudinių serijoje, kurioje taikliau smūgiavo svečiai Kauno. Geltonai juodi po šios nesėkmės nukrito į 7-ąją turnyrinės lentelės poziciją.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 1:0 „Be1 NFA“

Įvartis: Haroldas Mykolaitis

Antrą pergalę paeiliui didžiajame futbole iškovojo Tado Šalkausko bei Remigijaus Vaišnoro treniruojami trylikamečiai. Šiauliečiai pergalingų rungtynių seriją pratęsė savo namų tvirtovėje, kur įveikė turnyrinės lentelės viršūnėje esančius „Be1 NFA“ bendraamžius. Geltonai juodi po šios pergalės rikiuojasi šešti.

Instagramas