Jaunimo futbolo savaitė (spalio 12-15 d.)

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 2:2 FA „Panevėžys“-PRSSG

Įvarčiai: Kajus Ziminskas, Emilijus Jermolajev

Pirmą nesėkmę pajėgiausiame savo amžiaus divizione patyrė Aurimo Mančo treniruojami aštuoniolikmečiai. Šiauliečiai savo namų tvirtovėje nusileido svečiams iš Panevėžio. Turnyrinės lentelės lyderių mūšyje pirmieji į priekį išsiveržė namų sienas gynę A. Mančo auklėtiniai, kai 22-ąją susitikimo minutę kamuolį į svečių vartus pasiuntė Kajus Ziminskas. Baigiantis pirmajam rungtynių kėliniui abi komandos sukilo į šturmą – svečiai 40-ąją minutę atstatė lygybę, kuomet kamuolį į Pauliaus Linkevičiaus ginamus vartus pasiuntė Armandas Jusys. Tiesa, atstatyta lygybe svečiai džiaugėsi neilgai – jau sekančios atakos metu šiauliečius į priekį dar kartą išvedė vartininką nuginklavęs Emilijus Jermolajev. Po pertraukos abi komandos rėmėsi labiau gynybiniais veiksmais orientuotu žaidimo planu ir kai jau atrodė, jog šiauliečiai savo sąskaitą papildys 3 taškais, paskutinę pridėto laiko minutę panevėžiečiai sugebėjo darsyk išlyginti rezultatą ir kovą dėl taškų perkelti į 11 metrų baudinių seriją, kurioje sėkmė jau lydėjo raudonai baltuosius. Po šios nesėkmės geltonai juodi ir toliau rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas: „BFA“ 4:0 FA „Šiauliai“-ŠSG

Dar vieną nesėkmę Lietuvos Jaunučių divizione patyrė Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus treniruojami šešiolikmečiai. Šįkart, sostinėje šiauliečiai rezultatu 0:4 neprilygo „BFA“ bendraamžių ekipai. Po šio pralaimėjimo saulės miesto futbolininkai rikiuojasi 12-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 0:4 „Kauno Žalgirio FA“

5 turus besitęsusi pergalių serija Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičaus auklėtiniams galiausiai nutrūko Šiauliuose. Penkiolikmečiai po nesėkmingos atkarpos antrajame rungtynių kėlinyje turėjo pripažinti svečių iš Kauno pranašumą – 0:4. Po šios nesėkmės šiauliečiai nukrito į 6-ąją turnyrinės lentelės poziciją.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG“ 1:0 VFA „Geležinis vilkas“

Įvartis: Timas Visockas

Sekmadienį pajėgiausiame šalies divizione antrą pergalę paeiliui iškovojo Remigijaus Vaišnoro ir Tado Šalkausko treniruojami keturiolikmečiai. Šiauliečiai po atkaklios kovos rezultatu 1:0 pranoko svečius iš sostinės – VFA „Geležinis vilkas”. Įvartį šiauliečių gretose pelnė antrose rungtynėse paeiliui pasižymėjęs Timas Visockas. Po šios pergalės saulės miesto futbolininkai ir toliau rikiuojasi 6-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Jaunimo futbolas LT nuotr.

Instagramas