Jaunimo futbolo savaitė (spalio 23-29 d.)

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: „Kauno Žalgirio FA“ 2:1 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvartis: Gustas Geštautas

Iš nesėkmių liūno vis nesiseka išlipti mūsų akademijos aštuoniolikmečiams. Šeštadienį Aurimo Mančo auklėtiniai Kaune turėjo pripažinti vietos „Kauno Žalgirio FA“ bendraamžių pranašumą. Tiek pirmajame, tiek antrajame 13-ojo turo susitikimo kėlinyje po įvartį praleidę šiauliečiai dar bandė sugrąžinti intrigą, kuomet jau per teisėjo pridėtą laiką rezultatą sušvelnino tikslus Gusto Geštauto smūgis, tačiau tai pastariesiems jau nebepadėjo pakeisti rungtynių eigos savo naudai. Po šio pralaimėjimo A. Mančo auklėtiniai nukrito į 7-ąją turnyrinės lentelės poziciją.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 6:1 „Utenos Utenis“

Įvarčiai: Gustas Gruodis (2), Deimas Varnas (2), Emilis Strockis, Deimantas Janilaitis

Į pergalių kelią praėjusį šeštadienį sugrįžo Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus auklėtiniai. Penkiolikmečiai svečiams iš Utenos jau nuo pat pirmųjų minučių parodė, jog pastariesiems saulės mieste tikrai nebus lengvas pasivaikščiojimas. Tiesa, į mūsiškius į priekį išvedusį Emilio Strockio smūgį varžovai atsakė 33-ąją minutę pelnytu įvarčiu, po kurio komandos į pertrauką išsiskirstė esant lygiam rezultatui – 1:1. Po pertraukos šiauliečių žaidimas dar labiau suaktyvėjo – geltonai juodi pelnė net 5 įvarčius be atsako ir taip užtikrintai atsitiesė po praėjusiame ture patirtos nesėkmės. Po šios pergalės šiauliečiai ir toliau rikiuojasi 6-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 1:1 (3:2) FK „Granitas“

Įvartis: Timas Visockas

Sekmadienį Lietuvos Jaunučių pirmenybėse reabilitavosi Remigijaus Vaišnoro ir Tado Šalkausko treniruojami keturiolikmečiai. Pralaimėjimą praėjusiame ture patyrę šiauliečiai į pergalių kelią sugrįžo būtent savo namuose, pastarieji Gytarių dirbtinės dangos stadione po 11 metrų baudinių serijos įveikė svečius iš Vilniaus – FK „Granitas“. Po šios pergalės R. Vaišnoro ir T. Šalkausko auklėtiniai su 17 taškų pakilo į 5-ąją turnyrinės lentelės poziciją.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 5:0 FK „Granitas“

Įvarčiai: Jonas Grigaliūnas, Kristupas Samoška, Domantas Tamošaitis, Elijas Vaitulionis, Tautvydas Švėgžda

Į pergalių kelią pajėgiausiame savo amžiaus divizione sugrįžo Tado Šalkausko ir Remigijaus Vaišnoro treniruojami trylikamečiai. Visų rungtynių metu savo žaidimą diktavę šiauliečiai namuose – 5:0 nepaliko vilčių bendraamžiams iš sostinės – FK „Granitas“. Po 10 turų T. Šalkausko ir R. Vaišnoro auklėtiniai su 15 taškų rikiuojasi 8-oje turnyrinės lentelės.

Instagramas