Jaunimo futbolo savaitė (spalio 4-11 d.)

2023/2024 m. Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas: Klaipėdos FM 2:1 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvartis: Grantas Dudėnas

Praėjusį šeštadienį Aurimo Mančo auklėtiniai uostamiestyje metė iššūkį vietos Klaipėdos FM futbolininkams. 10-ojo turo susitikime traumų išretintos sudėties šiauliečiai sugebėjo atsilaikyti visą pirmąjį kėlinį, tiesa, sėkmė galiausiai nutrūko antroje rungtynių pusėje, kuomet aikštės šeimininkai į mūsiškių vartus atseikėjo 2 įvarčius. Po prastos atkarpos mūsiškiai dar bandė sugrįžti į rungtynes – intrigą pačioje antrojo kėlinio pabaigoje sugrąžino tiksliai kamuolį į klaipėdiečių vartus pasiuntęs Grantas Dudėnas, tačiau rezultato geltonai juodiems išlyginti jau nebepavyko. Po šios nesėkmės Aurimo Mančo auklėtiniai nukrito į antrąją turnyrinės lentelės poziciją.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 0:5 „Vilnius Football Academy“

Skaudų pralaimėjimo kartėlį Lietuvos Jaunučių divizione patyrė Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus treniruojami šešiolikmečiai. Šiauliečiai namuose rezultatu 0:5 turėjo pripažinti „Vilnius Football Academy“ bendraamžių pranašumą. Po šio pralaimėjimo saulės miesto futbolininkai rikiuojasi 12-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

2022/2023 m. Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 7:1 „Vilnius Football Academy“

Įvarčiai: Samuelis Kairys (3), Dominykas Kymantas, Emilis Strockis, Lukas Kizelevičius, Augustinas Bartkevičius

5-ąją pergalę paeiliui pajėgiausiame savo amžiaus divizione iškovojo Viliaus Lapeikio ir Rimanto Viktoravičiaus treniruojama penkiolikmečių ekipa. Šiauliečiai namuose net 7:1 sutriuškino sostinės „Vilnius Football Academy“ futbolininkus. Ryškiausiai šiauliečių gretose šiemet šviečiantis Samuelis Kairys išsiskyrė „hetriku“ taip pasiųsdamas rimtą pareiškimą medžioklėje dėl lygos rezultatyviausio futbolininko titulo, pastarasis tarp daugiausiai įvarčių pelniusių penkiolikmečių užkopė į sąrašo viršūnę. Visų rungtynių metu dominavę geltonai juodi po šios pergalės pakilo į 4-ąją turnyrinės lentelės poziciją.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U14 divizionas: FK „Žalgiris“ 0:1 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvartis: Timas Visockas

Sekmadienį Vilniuje viešėjo Remigijaus Vaišnoro ir Tado Šalkausko treniruojami keturiolikmečiai. Pastarieji viešnagę sostinėje paženklino pergale prieš vietos FK „Žalgiris“ bendraamžius. Sėkmingiau pirmoje rungtynių pusėje rungtyniavę šiauliečiai įrodė savo pranašumą ir po tikslaus Timo Visocko smūgio į Šiaulius sugrįžo nutraukę 2 turus trukusią pralaimėjimų seriją. Po šios pergalės geltonai juodi pajėgiausiame savo amžiaus divizione rikiuojasi šešti.

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FK „Žalgiris“ 2:1 FA „Šiauliai“-ŠSG

Įvartis: Domantas Tamošaitis

2022/2023 m. Lietuvos Jaunučių lygos U13 divizionas: FA „Šiauliai“-ŠSG 6:0 VFA „Geležinis vilkas“

Įvarčiai: Emilis Strižinas (3), Elijas Vaitulionis, Jonas Šliautaris

Sekmadienį sostinėje taip pat svečiavosi ir Tado Šalkausko bei Remigijaus Vaišnoro treniruojama trylikamečių ekipa. Šaltu dušu 7-ojo turo susitikimą su FK „Žalgiris“ ekipa pradėję šiauliečiai rezultatą savo naudai bandė atstatyti antrajame kėlinyje, tiesa, po Domanto Tamošaičio pelnyto įvarčio pastariesiems to padaryti taip ir nebepavyko. Visgi, pozityvo į komandos stovyklą įnešė trečiadienį Šiauliuose įvykusi akistata su kita sostinės ekipa – VFA „Geležinis vilkas“. Geltonai juodi po praėjusiame ture patirto pralaimėjimo susikaupusį sportinį pyktį išliejo su kaupu – vilniečiams atseikėti net 6 įvarčiai be atsako leido džiaugtis iškovotais svarbiais 3 taškais ir sugrįžimu į pergalių kelią. Po 7 turų T. Šalkausko ir R. Vaišnoro auklėtiniai rikiuojasi 7-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Instagramas