Kapitonas palieka Šiaulius

Penkerius metus futbolo akademijos „Šiauliai“ ekipoje rungtyniavęs Rokas Lekiatas palieka savo gimtąjį miestą.

Pasibaigus 2023 metų sezonui kapitonas nusprendė savo karjerą pratęsti kitame klube.

Nuo pat mažų dienų saulės miesto akademijoje tobulėjęs Rokas yra vienas iš nedaugelio geltonai juodų auklėtinių, kuris savo gimtojo miesto komandoje užaugo iki nacionalinės Lietuvos vyrų rinktinės.

Nuo 2019 metų „Šiaulių“ marškinėlius vilkėjęs gynėjas iš viso sužaidė 121 rungtynes, pelnė 4 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Gynėjui šis sezonas buvo neabejotinai geriausias ir įsimintiniausias jo karjeroje – iškovoti istoriniai bronzos medaliai „Optibet A lygoje“ ir debiutas Lietuvos vyrų rinktinėje.

FA „Šiauliai“ dėkoja futbolininkui už įdėtą svarų indėlį prie pasiektų rezultatų ir linki visokeriopos sėkmės ateityje.

„Visų pirma, norėčiau labai padėkoti visiems savo komandos draugams, trenerių štabui ir ypatingai futbolo akademijai „Šiauliai” už šį įsimintiną ir turbūt reikšmingiausią laiką mano futbolininko karjeroje. Nuo pat mažens svajojau tapti profesionaliu futbolininku, ginti nacionalinės Lietuvos vyrų rinktinės garbę ir padaryti tai rungtyniaujant būtent savo gimtajame mieste – neapsakomas jausmas. Su šia organizacija augau jau nuo pat mažų dienų – pirmoji treniruotė, pirmasis medalis, pirmosios pergalės ir po mažu augančios atsakomybės ruošė mane dabartiniams išbandymams, kuriuos, manau mums visiems pavyko įveikti ir sugrąžinti Šiaulių futbolą ten, kur jam ir vieta.

Taip pat labai noriu padėkoti A tribūnai ir visai saulės miesto futbolo bendruomenei už sugrąžintas geltonai juodas spalvas į Lietuvos miesto stadionus. Kiekvienose rungtynėse esate mūsų varomoji jėga, kuri prilygsta 12-ą žaidėją aikštėje, o tos skanduotės, plakatai, eisenos ir visos kitos iniciatyvos rodo, jog Šiauliai tikrai myli futbolą!

Nesakau sudie, sakau iki pasimatymo, nes aš dar tikrai grįšiu!“,- kalbėjo Šiaulius palikęs R. Lekiatas.

Instagramas