Lietuvos rinktinėje – 3 šiauliečiai

Lietuvos rinktinė dviem mačais lapkričio mėnesį užbaigs šių metų ciklą.

Lapkričio 16-ąją Edgaro Jankausko auklėtiniai Europos čempionato atrankos rungtynėse išvykoje rungsis su Juodkalnijos komanda, o lapkričio 19-ąją išvykoje sužais kontrolines rungtynes su Kipru.

Abejas rungtynes tiesiogiai (ir nemokamai) rodys VIAPLAY platforma.

Rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas pasirinko sudėtį šiam atrankos langui. Įdomu tai, kad, lyginant su praėjusio lango sudėtimi, čia yra vos vienas pakeitimas.

Iš viso E. Jankauskas pakvietė 24 futbolininkus, o vienintelis pakeitimas – vietoje Pauliaus Golubicko sudėtyje šįkart yra Artūras Dolžnikovas.

Jam tai nebus pirmasis kvietimas į rinktinę – čia jis jau buvo praėjusių metų birželio ir rugsėjo mėnesių languose ir iš viso su rinktinės marškinėliais aikštėje pasirodė keturis kartus.

Šių metų Optibet A lygos sezone A. Dolžnikovas sužaidė 20 rungtynių, per kurias pelnė du įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Lietuvos rinktinės sudėtis lapkričio mėnesio rungtynėms Juodkalnijoje ir Kipre:

Vartininkai

Edvinas Gertmonas (Vilniaus „Žalgiris“), Emilijus Zubas (Tel Avivo „Hapoel“, Izraelis), Vytautas Černiauskas (FK „Panevėžys“).

Gynėjai

Linas Klimavičius (FK „Panevėžys“), Edvinas Girdvainis (FK „Kauno Žalgiris“), Kipras Kažukolovas (Vilniaus „Žalgiris“), Klaudijus Upstas (FC „Hegelmann“), Pijus Širvys (FK „Panevėžys“), Rokas Lekiatas (FA „Šiauliai“), Justas Lasickas (Ljublianos „Olimpija“, Slovėnija), Markas Beneta (FK „Panevėžys“), Edgaras Utkus („Cercle Brugge“ KSV, Belgija).

FA „Šiauliai“ gynėjas Rokas Lekiatas

Saugai

Gvidas Gineitis („Torino“ FC, Italija), Ovidijus Verbickas (Vilniaus „Žalgiris“), Daniel Romanovskij (FA „Šiauliai“), Modestas Vorobjovas („Istanbulspor“ AS, Turkija), Matijus Remeikis (FK „Panevėžys“), Arvydas Novikovas (Vilniaus „Žalgiris“), Vykintas Slivka („Lamia“, Graikija). Faustas Steponavičius (Plovdivo „Botev“, Bulgarija), Artūr Dolžnikov („Kauno Žalgiris“).

FA „Šiauliai“ saugas Daniel Romanovskij

Puolėjai

Gytis Paulauskas (KF „Egnatia“, Albanija), Fedor Černych (Limasolio AEL, Kipras), Eligijus Jankauskas (FA „Šiauliai“).

FA „Šiauliai“ puolėjas Eligijus Jankauskas

lff.lt šalt.

Instagramas