Mindaugas Čepas lieka Šiauliuose

Finišavus debiutiniam Optibet A lygos sezonui 7-ąją vietą užėmusi FA „Šiauliai“ ekipa jau po mažu žvalgosi į sekančio sezono perspektyvą. Ekipos komplektacijos darbus pradėję komandos vadovai šiandien oficialiai sukirto rankomis su pastaruosius du metus Šiaulių futbolo laivą kontroliavusiu Mindaugu Čepu.

2020 metais į Šiaulius atvykusio M. Čepo ranka šiauliečių žaidime buvo ypač pastebima, o šiemet jo vadovaujama ekipa ne tik atėmė taškus iš visų lygos komandų, bet ir sugebėjo ant menčių paguldyti šalies čempioną Vilniaus „Žalgirį“, vicečempionę Marijampolės „Sūduvą“ bei šiemet bronzą nuraiškiusią  „Panevėžio“ ekipą. Treneris taip pat sykį buvo pripažintas ir geriausiu Optibet A lygos mėnesio treneriu.

Iki Optibet I lygos nugalėtojų pakylos komandą atvedęs ir įsitvirtinti Optibet A lygoje padėjęs strategas Šiauliuose lieka dar bent 2 metams.

„Pastarieji 2 metai man įrodė, jog nėra menkiausios priežasties svarstyti apie galimybę išvykti kažkur svetur. Labai džiaugiuosi šia užmegzta gražia mūsų draugyste. Dirbdamas Šiauliuose likau labai patenkintas tuo, kokios čia buvo suteiktos darbo sąlygos tiek man, tiek mano treniruojamai komandai, taip pat tenkino organizacija ir jos požiūris į futbolą, todėl pailsėjus su dar didesne energija tesime jau pradėtus darbus.“,- su pozityvu užbaigė parašą ant naujos sutarties suraitęs M. Čepas.

Instagramas