Naujai įkurtoje Esporto A lygoje – saulės miesto atstovų debiutas

Šiemet FA „Šiauliai“ pasitiks ne tik antrąjį sezono startą aukščiausiame šalies divizione, tačiau atvers ir pirmąjį lapą Lietuvos Esporto žemėlapyje! Lietuvos futbolo federacijai suvienijus jėgas su Optibet A lyga, oficialiai įkurta nauja Esporto lyga, kurios dalimi taps saulės miesto atstovai.

Tai bus oficiali šalies futbolo esporto lyga, kurioje rungtyniaus stipriausi Lietuvos futbolo klubai. Saulės miesto akademija kaip ir futbole, taip ir esporte savo vizijos nekeis – šiauliečių ekipai atstovaus buvę akademijos auklėtiniai Airidas Paškauskas ir Jokūbas Budrys. Pastarasis prie FA „Šiauliai“ istoriškai reikšmingo įvykio prisidės jau rytoj, kuomet susikaus pirmajame Esporto A lygos ture. Pirmajame susitikime Jokūbo laukia Telšių „Džiugo“ atstovo iššūkis.

Naujai susikūrusioje Esporto A  lygoje rungtyniaus FA „Šiauliai“, Vilniaus „Žalgiris“, Kauno „Žalgiris“, Kauno raj. „Hegelmann, Gargždų „Banga“, FK „Panevėžys“, Vilniaus „Riteriai“, Marijampolės „Sūduva“, Telšių „Džiugas“ bei „LTU Republic“.  

Esporto A lyga startuos vasario 25 d. ir baigsis balandžio pabaigoje. Lyga susidės iš dviejų turų, kurių metu visi klubai tarpusavyje sužais po du kartus (namie ir išvykoje).

Antrasis turnyras įvyks  kovo mėnesį, o pastarojo kaip ir pirmojo turnyro rungtynės vyks nuotoliniu būdu bei bus transliuojamos per oficialius lygos kanalus. Finalinis etapas vyks gyvo renginio metu, gegužės mėnesį.

Instagramas