Optibet A lygoje debiutavęs G. Baliutavičius lieka rungtyniauti gimtajame mieste

Įkopus į naujuosius metus – nenumaldomai artėja ir naujasis didžiojo futbolo sezonas. Naudodamiesi turimomis laiko atsargomis FA „Šiauliai“ vadovai tęsia komandos komplektacijos triūsą.

Šiandien klubo vadovai pasiekė susitarimą su dar vienu praėjusiame sezone šiauliečių ekipoje rungtyniavusiu akademijos auklėtiniu – Gustu Baliutavičiumi.

Nuo pat vaikystės Šiauliuose futbolo paslapčių mokęsis vartų sargas praėjusiame sezone dažniausiai užėmė antrojo komandos vartininko rolę, tačiau Lukui Paukštei patyrus traumą Gustas sulaukė savojo šanso ir juo pasinaudojo. Aukščiausiame šalies divizione debiutavęs 22-ų šiaulietis iš viso aikštėje pasirodė 8 kartus, iš kurių dviejose išsaugojo savo vartus „sausus“. Be to, su pagrindine saulės miesto ekipa sutartį pratęsęs futbolininkas taip pat buvo renkamas ir į simbolinę turo rinktinę.

Parašą ant sutarties suraitęs vartininkas taip pat yra Lietuvos jaunimo rinktinių narys. Pastarasis šešiskart vilkėjo mūsų šalį reprezentuojančius marškinėlius įvairiuose tarptautiniuose turnyruose.

„Praėjęs sezonas mano akimis atrodo teigiamas – debiutavau aukščiausioje šalies lygoje bei kelis kartus pavyko išlaikyti savo ginamus vartus „sausus”. Žvelgiant į praėjusius metus tai labiausiai išskirčiau laimėtas rungtynes prieš Vilniaus „Žalgirį“, kuri pavyko nukauti savų žiūrovų akivaizdoje. Šis momentas mūsų komandai sukėlė labai daug emocijų ir jis mano širdyje įstrigs tikrai ilgam. Ateinančiame sezone tikiuosi įrodyti, kad galiu gauti daugiau žaidybinio laiko ir kuo daugiau padėti komandai tiek aikštėje, tiek už jos ribų.“,- teigė su pozityvu į artėjantį sezoną žvelgia G. Baliutavičius.

Instagramas