Prasideda antrasis „Esporto A lygos“ sezonas

Lietuvos futbolo federacija (LFF) jau ilgą laiką intensyviai dirba esporto srityje. Lietuvos esporto rinktinė dalyvaus „UEFA eEURO“ turnyre, o Lietuvos klubai varžysis „EA SPORTS FC Pro Open“ turnyro kvalifikacijoje, tokiu būdu federacija prisideda prie įvairių kitų organizacijų iniciatyvų, skatinančių futbolo esporto plėtrą šalyje.

Šiemet LFF kartu su „TOPsport A lyga“ plečia bendradarbiavimą futbolo esporto srityje – skelbia antrojo „Esporto A lygos“ sezono pradžią. Šiais metais lygos oficialus vaizdo žaidimas – „EA SPORTS FC™ 24“ ir tokiu būdu oficialiai „EA SPORTS FC Pro“ serijos dalimi.

Dėl stipriausio „Esporto A lygos“ klubo vardo varžysis: Vilniaus „Žalgiris“, „Kauno Žalgiris“, Kauno raj. „Hegelmann“, Gargždų „Banga“, „Panevėžys“, FA „Šiauliai“, Vilniaus „Riteriai“, Marijampolės „Sūduva“, Telšių „Džiugas“, Alytaus „Dainava“, Vilniaus raj. „TransINVEST“ ir Panevėžio „Ekranas“.

„Esporto A lygos“ pripažinimas tarptautinėse organizacijose ir tapimas EA SPORTS FC Pro dalimi yra įvertinimas ne tik Lietuvos futbolui, bet ir visam šalies sportui. Tai puiki galimybė mūsų klubams ir futbolo esporto žaidėjams varžytis ir demonstruoti savo talentą tarptautiniu mastu. Atsivėrusios naujos galimybės visiškai užpildo futbolo esporto piramidę, kuri prasideda nuo masiškumo, vietinio čempionato ir tarptautinių varžybų grupių etapo“, – sakė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

„Esporto A lyga“ prasidės vasario mėnesį ir baigsis balandžio pabaigoje. Lygą sudarys trys ratai, per kuriuos visi klubai tarpusavyje žais tris kartus. Pirmasis turnyras vyks vasario 10 d., antrasis – kovo 23 d., trečiasis balandžio 13 d.

Visos rungtynės vyks nuotoliniu būdu ir bus transliuojamos oficialiais lygos kanalais internetu. Finalinis etapas vyks tiesioginio renginio metu Vilniaus „GG Arenoje“ balandžio 27 dieną.

Keturios geriausios „Esporto A lygos“ komandos kovos dėl geriausios šalyje vardo. Nugalėtojas taip pat laimės teisę atstovauti savo klubui „EA SPORTS FC Pro Play Ins“ turnyre.

Instagramas