Prie šiauliečių ekipos jungiasi Lietuvoje rungtyniavęs ukrainietis

Pirmadienį, sausio 30-ąją FA „Šiauliai“ vadovybė sukirto rankomis su dar vienu naujoku. Juo šįkart tapo gerai Lietuvos futbolo entuziastams žinomas ukrainietis Yevgen Yefremov.

Donecko „Shakhtar“ akademijoje savo futbolininko kelią pradėjęs Yevgen į Lietuvą atvyko dar 2020 metais, kuomet papildė tuometinės šalies vicečempionės Marijampolės „Sūduvos“ gretas. Pastarojoje futbolininkas sužaidė 39 susitikimus ir pelnė 3 įvarčius. Po sėkmingo laikotarpio Marijampolėje, krašto gynėjas sugrįžo į gimtąją Ukrainą, kur tapo aukščiausioje šalies lygoje rungtyniaujančio „Minaj“ klubo dalimi.

Visgi, vasario mėnesį Rusijos parodyta agresija ir karo veiksmai prieš Ukrainą lėmė tai, kad buvo nutrauktas Ukrainos čempionatas, o futbolininkas buvo priverstas laikinai sustabdyti futbolininko karjerą. Po pusmečio, šiauliečių ekipą papildęs gynėjas vėl sugrįžo į „Sūduvą“, kurioje sužaidė 3 susitikimus.

Pastarąsias 3 savaites su Mindaugo Čepo kariauna plušantis gynėjas savo karjeroje taip pat yra rungtyniavęs Ukrainos „Mariupol“, „Obolon“, „Kolos Kovalivka“ ir Švedijos „Härnösands FF“ ekipose.

„Pripažinsiu, šią komandą sekiau jau gana ilgai. Ši organizacija turi savo individualią filosofiją ir stilių, todėl sulaukus kvietimo prisijungti prie geltonai juodos šeimos net neabejojau ir greitai priėmiau šį sprendimą ir dėl jo esu labai laimingas. Komanda priėmė šiltai, matosi, jog komandoje vyrauja labai geras mikroklimatas ir pozityvi atmosfera. Praėjusieji metai buvo labai sunkūs visomis prasmėmis tiek man, tiek mano tėvynei Ukrainai, bet tikiuosi sugrįžti į turėtą formą ir būti kuo naudingesnis šiai komandai. Kalbant apie tikslus, tai asmeniškai jų neturiu, mano galvoje sukasi tik komandos tikslai, kuriuos sieksiu padėti įgyvendinti ateinančiame sezone. Tikiu, jog A tribūna ir kiti komandą palaikantys žiūrovai išvys gražų žaidimą, atsidavimą aikštėje ir svarbiausią – teigiamą rezultatą.“,- pozityvo nestokojo antrasis šiauliečių ekipos legionierius Y. Yefremov.

Instagramas