Puikų sezoną sužaidęs L. Paukštė lieka rungtyniauti Šiauliuose

Nors 2022-ieji jau įkopė į paskutinę kalendorinių metų savaitę, tuo tarpu FA „Šiauliai“ vadovybė darbų žiemos perėjimų lango metu stabdyti neketina ir pilnu pajėgumu tęsia pasiruošimą naujiems futbolo metams.

Akademijos vadovybė pasiekė susitarimą su Vilniaus „Riteriais“, o tai reiškia, kad su saulės miestu ateitį susies praėjusiame sezone nuomos pagrindais šiauliečių ekipoje rungtyniavęs Lukas Paukštė. Futbolininkas nuo šiol tampa pilnateisiu FA „Šiauliai“ ekipos nariu.

Rungtyniaudamas Šiauliuose vartininkas švytėjo pačiomis ryškiausiomis spalvomis ir sužaidė turbūt vieną geriausių sezonų savo karjeroje. 24-erių Lukas buvo tvirtas startinės sudėties žaidėjas, pastarasis iš viso sužaidė 28 rungtynes, iš kurių net dvylikoje išsaugojo savo vartus „sausus“. Be to, saulės mieste liekantis futbolininkas taip pat buvo ne kartą renkamas ir į simbolines turo rinktines, į kurias buvo išrinktas net šešiskart.

Geltonai juodųjų šeimoje liekantis Lukas džiaugiasi už parodytą pasitikėjimą ir su pozityvu žvelgia į sekančius metus:

„Praėjusį sezoną vertinu tikrai teigiamai. Gavau nemažai žaidybinio laiko, patirties ir manau, jog per šiuos metus paaugau kaip futbolininkas. Pagal ankstesnius sezonus galima teigti, kad tai turbūt geriausias sužaistas sezonas mano karjeroje, bet asmeniškai tikiuosi, jog priešakyje laukia dar geresni nei šis, nes vis dėlto kaip vartininkas aš dar esu gana jaunas.(Šypsosi) Žinoma, norėčiau padėkoti visai „Riterių“ klubo administracijai, treneriams bei žaidėjams už suteiktą patirtį ir galimybę būti šios komandos dalimi. Sėkmės ateinančiame sezone.

Pagrindinis faktorius lėmęs tokį mano sprendimą, manau, buvo tai, jog vyr. treneris Mindaugas Čepas bei klubo vadovybė parodė, kad tiki manimi. Be to, komandoje jaučiausi gerai, turėjome geras sąlygas, turime labai gerą kolektyvą, o visa tai akivaizdžiai jaučiasi tiek rūbinėje, tiek aikštėje, tad apsispręsti tikrai nebuvo sunku.

Pastaruosius metus labiausiai įstrigo visos miesto bendruomenės ir visu aistruolių susidomėjimas mūsų komanda ir jos žygiu aukščiausiame šalies divizione. Visi matėme ir jautėme, jog žmonės ateinantys į stadioną puoselėja meilę futbolui, o tai mums pridėjo kur kas daugiau atsakomybės ir motyvacijos kovojant vardan vieno tikslo – pergalės.

Ateinančiame sezone tikiuosi su komanda iškovoti kuo daugiau pergalių bei pakovoti dėl aukščiausių turnyrinės lentelės vietų!“.

Instagramas