Šalies rinktinėse – 5 šiauliečiai

Nacionalinei Lietuvos vyrui rinktinei atstovaus Deividas Dovydaitis. Futbolininkas su talentingiausiais šalies futbolininkais gins Lietuvos garbę UEFA Tautų lygoje. Lietuvaičių ketvirtadienį laukia Farerų salų išbandymas, o sekmadienį – Liuksemburgo. D. Dovydaičiui tai neeilinis įvykis, kadangi 19-ečiui tai yra pirmasis iškvietimas į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę jo profesionalaus futbolininko karjeroje. Taip pat į rinktinę iškviesti ir 3 buvę FA „Šiauliai“ auklėtiniai – Domantas Šimkus, Modestas Vorobjovas ir Rolandas Baravykas.

Kvietimo į Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinę sulaukė pagrindinėje Šiaulių miesto vyrų komandoje rungtyniaujantys Emilis Gasiūnas ir Gustas Zabita. Pastarieji sužais 2 kontrolines rungtynes – rugsėjo 23 dieną lietuviai Kaune susirungs su Optibet A lygos dalyviais „Kauno Žalgiriu“, o vėliau kels sparnus į Vengriją ir rugsėjo 27 dieną Budapešte susitiks su Vengrijos bendraamžiais.

Kiek anksčiau, Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinei atstovavo neseniai į Šiaulius iš Italijos sugrįžęs Nojus Vytis Audinis. Šiaulietis su perspektyviausiais savo amžiaus futbolininkais sužaidė 2 kontrolines rungtynes su Slovakijos rinktine. Gynėjas abiejose rungtynėse buvo tvirtas startinės sudėties žaidėjas. Lietuviai su bendraamžiais iš Slovakijos kartą sužaidė lygiosiomis bei kartą patyrė pralaimėjimą.

Rugsėjo 6-8 dienomis Lietuvos vaikinų iki 18 metų rinktinės treniruočių stovykloje taip pat prakaitą liejo ir FA „Šiauliai“ B komandos garbę Optibet I lygoje ginantis Juozas Radavičius.

Instagramas