SAULĖS MIESTE PRABĖGO VAIKŲ FUTBOLO TURNYRAI „BODESA CUP-2022“

2022 metams peržengus į antrąją kalendorinių metų pusę – Šiaulių miesto ir apskrities vaikų futbolas turi kuo pasidžiaugti. Šiaulių apskrities futbolo federacija ir futbolo akademija „Šiauliai” šiemet surengė penkis skirtingų amžiaus grupių vaikų futbolo turnyrus – „Bodesa CUP-2022″. Turnyras jau ne pirmus metus pavadintas bendru ŠAFF ir FA „Šiauliai” rėmėjo UAB „Bodesa” vardu.

Gražia, kasmetine tradicija po mažu vis tampantis turnyras šiemet iš viso vyko du kartus. Rugpjūčio mėnesį Šiaulių miesto stadione varžėsi 2010 metų, 2011 metų ir 2012 metų gimimo jaunuoliai, o rugsėjį 2014 metų bei 2015 metų gimimo vaikai. Susumavus statistiką – iš viso šis turnyras į saulės miestą sukvietė net 48 jaunųjų futbolininkų komandas, kurių garbę iš viso gynė per 500 vaikų.

Šio turnyrų maratono tikslas – suburti kuo daugiau futbolą žaidžiančių vaikų į vieną vietą Šiaulių apskrityje, jog jie galėtų konkurencingai varžytis ir įgyti ne tik naudingos žaidybinės patirties aukščiausiomis futbolo sąlygomis, bet ir skatinti vaikų užimtumą bei sąžiningo žaidimo suvokimą aikštėje.

ŠAFF prezidentas Gintautas Mirauskas džiaugiasi tokiu Lietuvos fubolo bendruomenės įsitraukimu: „Buvo smagu matyti tiek vaikų žaidžiančių ir tėvų mylinčių futbolą, ypač daug dalyvių sutraukė pačių mažiausiųjų turnyrai. Verta paminėti, kad vyresnieji ne visada sulaukia galimybės pasivaržyti pagrindiniame Šiaulių miesto stadione, todėl jiems taip pat buvo sukurta šventinė atmosfera. Norime visos futbolo bendruomenės vardu padėkoti UAB „Bodesa” atstovams už pagalbą organizuojant šį turnyrą ir sukurtą šventę vaikams.”

Instagramas