Šeštadienį – saulės miesto ekipos startas

Ketvirtadienį startavo naujasis „TOPsport Pirmos lygos“ sezonas. Pavadinimą pakeitusioje antroje pagal pajėgumą šalies lygoje Saulės miesto garbę šiemet ir toliau gins FA „Šiauliai“ B ekipa.

Už ekipos vairo šiame sezone lieka iki šiol šiauliečiams vadovavęs Aurimas Mančas, jam talkins trenerio asistentai Algis Jankauskas ir Mantas Kuklys. Komandos pagrindas lyginant su ankstesniais sezonais žymiai nepakis, didžiąją jo dalį ir toliau sudarys esami ir buvę akademijos auklėtiniai. B komandos marškinėlius taip pat užsivilks ir „TOPsport A lygoje“ rungtyniausiantys, tačiau mažiau žaidybinio laiko sulauksiantys žaidėjai.

Komandos tikslai šiemet nesikeičia – išlikti konkurencingai ir išsaugoti vietą sekančių metų sezonui. 2023 metų sezone pastarajai tai pavyko įgyvendinti – iškovota 12-oji vieta ir ne kartą atimti taškai iš pirmos turnyrinės lentelės dalies ekipų.

Sezoną su komanda pradėsiantys futbolininkai: Orestas Apočkinas, Paulius Linkevičius, Nikodemas Barvainis, Grantas Jaseliūnas, Danielius Jarašius, Matas Gasiūnas, Dieividas Krikuzhas, Radvilas Bogužas, Gabijus Micevičius, Benas Čechanavičius, Juozas Radavičius, Nojus Penikas, Vilius Jucys, Emilijus Jermolajev, Lukas Sudaris, Lukas Linartas, Gustas Geštautas, Kristupas Mažučiūnas, Gustas Golleris, Artūras Paulius.

Pirmasis naujojo sezono signalas šiauliečiams nuaidės jau šį šeštadienį, Gytarių dirbtinės dangos stadione geltonai juodi surems ginklus su „Garliavos“ ekipa. Dvikovos startas – 17:00 val.

Įėjimas į rungtynes – nemokamas.

Instagramas