Šeštadienį startuoja naujasis Esporto A lygos sezonas

Kol reprezentacinė miesto komanda toliau uoliai ruošiasi naujajam „TOPsport A lygos“ sezonui, šeštadienį naujojo sezoną startą pažymės pagrindinė Saulės miesto Esporto ekipa.

Naujojo „Esporto A lygos“ sezono uždanga pakils jau šį šeštadienį, o pastarosios scenoje šiemet iš viso varžysis vienuolika pajėgiausių Lietuvos futbolo klubų.

Dėl stipriausio „Esporto A lygos” klubo vardo kovos Vilniaus „Žalgiris“, Kauno „Žalgiris“, Kauno raj. „Hegelmann“, Gargždų „Banga“, FK „Panevėžys“, FA „Šiauliai“, Vilniaus „Riteriai“, Marijampolės „Sūduva“, Telšių „Džiugas“, Alytaus DFK „Dainava“, FK „TransINVEST“ ir Panevėžio „Ekranas“.

Antrajame mūsų šalyje organizuojamame Esporto turnyre FA „Šiauliai“ garbę šiemet gins vienas komandos narys – geltonai juodus marškinėlius užsivilks nuo pat jaunystės sporto kompiuterinius žaidimus mėgstantis Tomas Korkut.

„Susidomėjimas kompiuteriniais žaidimais atsirado dar ankstyvoje paauglystėje. Labai žavėjo sporto žaidimai, o ypač futbolas. Laikui bėgant atsirado įvairių galimybių žaisti ne tik prieš virtualųjį intelektą, bet ir prieš tikrus žmones. Manau, kad tai išryškino žymiai didesnį tiek mano, tiek kitų šią veiklą prijaučiančių kolegų įsitraukimą. Pats Esportas mano gyvenime galbūt nesudaro labai reikšmingos vietos, bet turint laisvo laiko visada pasiimu pultelį į rankas, kad galėčiau darsyk pajusti šio žaidimo malonumą. Anksčiau yra tekę varžytis įvairiuose „offline“, ar „online“ turnyruose, tad patirties esu sukaupęs nemažai. Kita vertus, tokio lygio turnyre dalyvausiu pirmasyk, todėl pasiruošimas labai paprastas – kantriai laukti pirmųjų šio sezono rungtynių.“ – apie Esporto vaidmenį savo gyvenime teigė T. Korkut.

Lygą sudarys trys ratai, per kuriuos visi klubai tarpusavyje žais tris kartus. Pirmasis turnyras vyks vasario 10 d., antrasis – kovo 23 d., trečiasis – balandžio 13 d.

Visos rungtynės vyks nuotoliniu būdu ir bus transliuojamos futbolas.tv internetinėje svetainėje. Finalinis etapas vyks tiesioginio renginio metu Vilniaus GG Arenoje balandžio 27 d.

Keturios geriausios „Esporto A lygos“ komandos kovos dėl geriausio šalies vardo. Nugalėtojas taip pat laimės teisę atstovauti savo klubui eČempionų lygos „EA SPORTS FC Pro Play Ins“ turnyre.

„„Šiaulių“ komandą stebiu jau kurį laiką, matosi, jog per paskutinius kelis metus įneštos korektyvos tiek pačioje akademijoje, tiek pagrindinėje komandoje duoda savų vaisių. Džiugu, jog yra rodomas pasitikėjimas jauniesiems akademijos auklėtiniams. Taip pat matosi stiprus įdirbis ir medijos srityje organizuojant įvairias eisenas ir šventes bandoma kaip įmanoma daugiau įtraukti Saulės miesto futbolo bendruomenės ir ne tik į savo vykdomą veiklą. Kalbant apie tikslus, tai turiu vieną – stengtis kuo labiau mėgautis visu šiuo laukiančiu procesu. Nors man tai yra pirmasis tokio lygio išbandymas, stengsiuosi kiekvienose rungtynėse siekti kaip įmanoma geriausio rezultato ir niekuo nenusileisti savo varžovams. Juk Saulės miestas tuo ir pasižymi. (Šypsosi) Būtų nerealu sezono pabaigoje finišuoti iškovojus prizinę vietą, tačiau laikas viską parodys kiek tai realu.“,- apie „Esporto A lygoje“ laukiantį išbandymą kalbėjo T. Korkut.

Šeštadienį Tomo pirmąsias rungtynes bus galima stebėti tiesiogiai futbolas.tv internetinėje svetainėje – 11:00 val. šiaulietis susikaus su „Kauno Žalgirio“ atstovu.

Tiesioginių transliacijų tvarkaraštis:
10:30 Alytaus DFK „Dainava” – Panevėžio „Ekranas”

11:00 FA „Šiauliai” – „Kauno Žalgiris”

11:30 Telšių „Džiugas” – Gargždų „Banga”

12:00 FA „Šiauliai” – Vilniaus „Riteriai”

12:30 „Panevėžys” – Panevėžio „Ekranas”

13:00 Vilniaus „Žalgiris” – Marijampolės „Sūduva”

13:30 FK TransINVEST – Kauno rajono „Hegelmann”

14:00 Kauno rajono „Hegelmann” – „Kauno Žalgiris”

14:30 Vilniaus „Žalgiris” – Panevėžio „Ekranas”

15:00 Telšių „Džiugas” – Marijampolės „Sūduva”

15:30 FK TransINVEST – „Panevėžys”

Instagramas