Šiauliečiai susirinko į pirmąją 2023 metų treniruotę

Pirmadienį, sausio 9-ąją į pirmąją šių metų treniruotę susirinko antrąjį sezoną aukščiausiame šalies divizione pasitinkanti FA „Šiauliai“.

Gytarių dirbtinės dangos stadione šįryt iš viso plušėjo 25 futbolininkai, tarp kurių buvo galima išvysti ir po sunkių traumų į rikiuotę sugrįžtančius Justą Petravičių ir Grantą Jaseliūną bei komandą papildžiusius – Egidijų Vaitkūną, Mantą Kuklį ir Simoną Urbį. Šiauliečiai šia treniruote pradėjo beveik 8 savaites truksiantį pasiruošimo ciklą naujajam 2023 metų sezonui.

Bongo CO nuotr

Optibet A lygoje 2022 metais įsitvirtinusiems šiauliečiams šiemet ir toliau vadovaus saulės miesto ekipą iki aukščiausio šalies diviziono atvedęs Mindaugas Čepas. Jam kaip ir pastaruosius du metus talkins asistentas Marius Gurskis bei trenerio karjerą šiemet pradėsiantis Algis Jankauskas, vartininkų pasiruošimu rūpinsis taip pat pastaruosius du sezonus akademijoje darbus tęsiantis Šarūnas Jurevičius. Kineziterapeutų duetą sudarys Jonas Andriulis ir Dovilė Gailevičiutė.

Komandai sulaukus papildymo, pastarosios gretų neaplenkė ir tam tikros korektyvos. Geltonai juodus marškinėlius vilkėjusių Karolio Mantinio, Kristupo Mantinio, Sergėjaus Amirziano, Gusto Zabitos bei Evaldo Jurgelio – šiemet nebeišvysime. Akademija dėkoja futbolininkams už įdėtą indėlį prie komandos rezultatų praėjusiais metais ir linki visokeriopos sėkmės kitose jų karjeros stotelėse.

Šiauliečių ateinančius du mėnesius laukia net 7 kontroliniai susitikimai, o pirmasis jau sausio 18-ąją, Latvijoje su vietos „RFS“ ekipa. Didžioji dalis kontrolinių rungtynių bus sužaistos išvykose, tiesa, sausio pabaigoje yra planuojamas susitikimas su kaimyninės Latvijos futbolo klubu „Jelgava“, kuris turėtų įvykti saulės mieste.

Bongo CO nuotr.

Instagramas