Šiauliečiai susirinko į pirmąją treniruotę  

Sausio 8-ąją pasiruošimą naujajam 2024 metų sezonui pradėjo istorinius „A lygos“ bronzos medalius iškovojusi futbolo akademija „Šiauliai“.

Po beveik du mėnesius trukusios pertraukos komanda į pirmąją treniruotę rinkosi Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro manieže, kuriame šiandien iš viso plušėjo 24 šiauliečiai.

Jau ketvirtąjį sezoną už šiauliečių ekipos vairo pasitinkantis Mindaugas Čepas džiaugėsi pirmoje treniruotėje vyravusiomis nuotaikomis ir pasidalino savo mintimis apie laukiantį pasiruošimo etapą.

„Nuotaikos labai geros, žaidėjai matosi, jog yra išsiilgę vieni kitų, patinka tai, jog pirmoje treniruotėje vaikinai iš karto rodo gerą darbo etiką. Kas liečia planus – šios dvi savaitės naujame pasiruošimo etape yra tokios kaip įvadinės. Žinoma, šiandien turėjome dirbti stadione, bet oro sąlygos įnešė savo korektyvas, todėl treniruotę perkėlėme į lengvosios atletikos maniežą, kuriame neblogai padirbėjome. Na, o kas liečia kontrolines rungtynes, tai jas pradėsime jau nuo kitos savaitės. Turime suplanavę 7 susitikimus, gali būti ir 8, tačiau dėl vienų rungtynių dar yra vienas neišspręstas klausimas.“,- teigė FA „Šiauliai“ vyr. treneris M. Čepas.

Treniruotėje dalyvavo Gustas Baliutavičius, Rolandas Baravykas, Jevgen Jefremov, Sigitas Olberkis, Egidijus Vaitkūnas, Deividas Dovydaitis, Emilis Gasiūnas, Simonas Paulius, Gabrielius ir Gabijus Micevičiai, Domantas Šimkus, Simonas Urbys, Eligijus Jankauskas, Justas Petravičius, reabilitaciją tęsiantis Deividas Šešplaukis, Mantas Pikčiūnas ir Mantas Kuklys. Prie pastarųjų prisijungė keletas B komandos atstovų ir pirmieji komandos naujokai – Augustinas Klimavičius, Nauris Petkevičius ir Karolis Žebrauskas. Tiesa, dėl ligos prie komandos šiandien prisijungti negalėjo Lukas Paukštė.

„Pasiruošimą naujajam 2024 metų sezonui pradedame teigiamomis nuotaikomis. Žinoma, galbūt pirmąkart nenorėjome susirinkti būtent lengvosios atletikos manieže, tačiau oro sąlygos šiuo metu tikrai nelepina, tad tenka atlikti tam tikras korektyvas. Tikimės kuo greičiau sugrįžti į savo treniruočių aikštę, kur galėsime tęsti pasiruošimo darbus. Pasikartosiu, nuotaikos tikrai geros, esame pasiruošę ir toliau kovoti dėl pačių aukščiausių tikslų. Aišku, galbūt dar labai daug apie tai negalvojame, nes dabar svarbiausia yra pasiruošti fiziškai ir taktiškai.“,- teigė komandoje  antrąjį sezoną paeiliui pasitinkantis Mantas Kuklys.

Komandą šiandien taip pat paliko ir Dominykas Kubilinskas, pastarasis karjerą tęs Telšių „Džiugo“ klube. FA „Šiauliai“ dėkoja futbolininkui už įdėtą svarų indėlį prie pasiektų rezultatų ir linki visokeriopos sėkmės kitoje karjeros stotelėje.

Pirmąsias kontrolines rungtynes šiauliečiai sužais jau sausio 20 dieną, Šiauliuose. Šiauliečiams iššūkį mes „Pirmoje lygoje“ šiemet siekiantys rungtyniauti Tauragės „Tauro“ futbolininkai.

Instagramas