Šiauliuose lieka Lietuvos jaunimo rinktinių narys

Istoriniais bronzos medaliais šiemet pasidabinusi FA „Šiauliai“ savo gretose išsaugojo nuo pat mažų dienų šioje organizacijoje augusį futbolininką. Parašą ant naujos sutarties šiandien padėjo Lietuvos jaunimo rinktinių narys Emilis Gasiūnas.

Nuo pat debiuto Optibet I lygoje šiauliečių gretose rungtyniaujantis akademijos auklėtinis didžiausio trenerių štabo pasitikėjimo sulaukė prie komandos vairo stojus Mindaugui Čepui. Būtent prie šio trenerio žaidėjas ne tik debiutavo aukščiausiame šalies divizione, bet vienu metu buvo tapęs ir tvirta startinės sudėties detale.

Per pastaruosius du sezonus Emilis iš viso sužaidė 56 rungtynes ir kartą pasižymėjo įvarčiu. Taip pat Šiauliuose augęs 20-etis buvo nuolat kviečiamas į Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinę, o dar praėjusiame sezone buvo pripažintas ir geriausiu jaunuoju balandžio mėnesio futbolininku „Optibet A lygoje“.

„Esu laimingas, jog man, kaip akademijos auklėtiniui, pavyko debiutuoti „Optibet A lygoje“ ginant savo miesto garbę. Asmeniškai, man yra garbė žaisti šioje komandoje. Džiaugiuosi ką su komandos draugais pavyko pasiekti per šiuos metus, bet noriu tikėti, kad mano paties geriausi sezonai vis dar yra ateityje. Žinau, kad turiu daug dirbti, nes tik būti šios komandos dalimi neužtenka, todėl tai mane motyvuoja dar labiau stengtis ir siekti tapti tvirtu pagrindo žaidėju. Labai tikiuosi, kad ir šį sezoną treneris manimi pasitikės ir suteiks šansų parodyti ką sugebu geriausiai, o aš stengsiuosi nenuvilti nei jo paties, nei pačios komandos. Per šį laiką su „Šiaulių“ komanda paaugau ir kaip žaidėjas, ir kaip asmenybė, o šiemet iškovoti bronzos medaliai parodo, jog einame tinkamu keliu.“,- teigė naują sutartį pasirašęs E. Gasiūnas.

Instagramas