Simonas Paulius ir toliau vilkės „Šiaulių“ ekipos marškinėlius

Su FA „Šiauliai“ ateitį susiejo dar vienas ne vienerius metus komandai atstovavęs futbolininkas. Aikštės viduryje rungtyniaujantį Simoną Paulių saulės miesto aistruoliai išvys ir šiemet – saugas pasirašė naują, dar bent sezoną truksiančią bendradarbiavimo sutartį.

2021 metais iš „Kauno Žalgirio“ į saulės miestą atvykęs Simonas per du metus tapo viena svarbiausių Mindaugo Čepo žaidimo plano figūrų aikštės viduryje. Užtikrintu žaidimu ir ištvermės savybėmis išsiskiriantis saugas praėjusiame sezone iš viso sužaidė 30 rungtynių bei išsiskyrė rezultatyviu perdavimu savo komandos draugui.

 „Visų pirma, labai džiaugiuosi likdamas šioje organizacijoje dar bent vienam sezonui. Priimti šį sprendimą buvo gana paprasta, nes treneriai ir vadovybė parodė pasitikėjimą manimi ir išreiškė norą, kad likčiau. Be to, tai bus jau 3 sezonas komandoje, o per šiuos 2 sezonus supratau, jog klubas yra labai profesionalus, žingsnis po žingsnio siekiantis savo užsibrėžtų tikslų ir išlaikantis savo vizija – išlaikyti komandos branduolį remiantis tik lietuviais. Atstovauti tokią komandą yra vienas malonumas, todėl šis faktorius dar labiau padidino norą likti šios ekipos gretose.

Asmeniškai, manau, kad tie 2 metai buvo neblogi tiek man, tiek pačiai komandai. Su komanda laimėjome Pirmos lygos titulą, debiutiniame sezone įsitvirtinome aukščiausioje šalies lygoje, nors, mano nuomone, galėjome pasiekti ir dar geresnių rezultatų, tačiau juos stengsimės pasiekti naujajame. O asmeniškai, tai pavyko sužaisti nemažai rungtynių, tik gaila, kad nepavyko išvengti traumų.

Ateinančiame sezone pagrindinis tikslas – kiekvienose rungtynėse siekti tik pergalės ir dažniau džiuginti gausiai susirenkančius ir aistringai savo miesto komandą palaikančius aistruolius. Iki pasimatymo stadione!“,- savo mintimis dalinosi komandoje liekantis S. Paulius.

Tubuko nuotr.

Instagramas