Simonas Paulius lieka Šiauliuose

Istorinę trečią vietą praėjusiame sezone iškovojusi FA „Šiauliai“ išsaugojo dar vieną šiauliečių gretose rungtyniavusį futbolininką. Ateitį su geltonai juodais šiandien susiejo Simonas Paulius.

Kretingiškis į saulės miestą atvyko dar 2021 metais, kuomet prie pagrindinės saulės miesto ekipos vairo stojo Mindaugas Čepas. Per šiuos tris metus užtikrintumu ir ištverme aikštės viduryje išsiskyręs Simonas tapo vienu iš pagrindinių trenerio pasirinkimų. Saugas vilkint geltonai juodus marškinėlius iš viso sužaidė 82 rungtynes, pelnė įvartį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus savo komandos draugams.

Parašą ant naujos sutarties suraitęs futbolininkas su „Šiaulių“ ekipa tapo Pirmos lygos nugalėtoju, o praėjusiame sezone iškovojo ir istorinius „A lygos“ bronzos medalius.

„Visų pirma, malonu likti Šiauliuose dar vienam sezonui. Sprendimą priimti buvo ganėtinai paprasta, nes jaučiau pasitikėjimą tiek iš trenerių, tiek iš vadovybės. Be to, rungtyniauti lietuvių pagrindu sudarytoje komandoje – vienas malonumas, o ką jau bekalbėti apie kiekvienais metais matomą augimą ir rezultatus.

Per šį praleistą laiką Šiauliuose pačiam labiausiai įstrigo tai, kad prieš 3 metus svarsčiau išvis nebežaisti futbolo profesionaliai, bet tada su manimi susisiekė „Šiauliai“ ir pasiūlė dar pažaisti Pirmoje lygoje. Na, o visa tai privedė prie to, kad laimėjome ją, įsitvirtinome A lygoje ir galiausiai po 24 metų pertraukos padovanojome saulės miestui pajėgiausio šalies čempionato apdovanojimus.

Kalbant apie šiuos metus, tai pagrindinis dalykas yra kaip ir kiekvienais – išvengti traumų ir stengtis padėti komandai siekti išsikeltų tikslų.

Saulės miesto futbolo bendruomenei palinkėsiu ir toliau taip stipriai palaikyti savo miesto komandą, na, o mes stengsimės džiuginti juos gerais rezultatais.“,– teigė naują sutartį pasirašęs S. Paulius.

Instagramas