Tatjana Veržbickaja stažavosi Anglijoje

Gegužės 22-23 dienomis mūsų akademijos trenerė Tatjana Veržbickaja viešėjo Anglijoje, kur Mančesteryje dalyvavo aukščiausios šalies futbolo lygos organizuotoje jaunimo ugdymo konferencijoje. Pastaroji įvyko vieno iš Anglijos futbolo flagmanų „Manchester United“ namų tvirtovėje – „Old Trafford“ stadione.

Didelio susidomėjimo sulaukusi konferencija buvo išskirta į 4 skirtingas tematikas, kuriose savo pranešimus įvairiais jaunimo ugdymo klausimais skaitė tokių žymių Anglijos futbolo klubų kaip „Manchester City“, „Manchester United“, „Arsenal“, „Tottenham Hotspur“ akademijų atstovai, taip pat apie teisėjų darbą savo mintimis dalinosi buvęs žymus šios šalies futbolo arbitras Howard Webb.

Konferencijoje iš viso apsilankė daugiau nei 500 dalyvių, o pati Tatjana džiaugėsi, jog pavyko sudalyvauti tokio lygio renginyje ir pasisemti daug naudingų žinių, kurias būtų galima perteikti savo kolegoms saulės miesto akademijoje.

„Renginio metu pavyko ne tik išgirsti daug gerų pranešimų, bet ir pabendrauti su įvairių akademijų atstovais. Diskutavome įvairiomis su jaunimo ugdymu susijusiomis temomis, apsikeitėme gerosiomis patirtimis, tad, manau, ši išvyka įsimins ilgam. Teko išgirsti tokios futbolo legendos mintis kaip Daren Fletcher, kuris pakeitė konferencijoje dalyvauti negalėjusį vyriausiąjį raudonųjų velnių trenerį Erik Ten Hag, taip pat buvusio Londono „Arsenal“ kapitono Per Mertesacker įžvalgas. Džiaugiuosi turėjusi galimybę sudalyvauti tokio lygio renginyje ir su nekantrumu laukiu kada galėsiu pasidalinti šio renginio įspūdžiais su savo kolegomis Šiauliuose.“,- pozityvo nestokojo FA „Šiauliai“ moterų trenerė T. Veržbickaja.

Instagramas