Trečiadienį Šiauliuose įvyko pirmoji UEFA Konferencijų lygos spaudos konferencija

Pergalingomis nuotaikomis užbaigę įtemptą atkarpą „Topsport A lygoje” šiauliečiai pasitinka varžovus iš Estijos – Talino „Levadia“. Vyriausiasis komandos treneris Mindaugas Čepas ir komandos kapitonas Mantas Kuklys pasidalino mintimis apie pasiruošimą, tikslus ir sirgalių svarbą UEFA Konferencijų lygos atrankoje.

Vyriausiasis ekipos treneris M. Čepas spaudos konferenciją pradėjo teigdamas, jog pastaruoju metu komandos žaidimą vertina teigiamai bei džiaugėsi, kad įdėjus daug darbo bei pastangų, komandai pavyko pasiekti tokį lygį: „Esame konkurencinga komanda ir džiugu, kad mes, įdėję labai daug pastangų esame išsikovoję galimybę dalyvauti UEFA Konferencijų lygos atrankoje. Tai ypatinga diena mūsų klubui, organizacijai, miestui ir visiems sirgaliams. Džiaugiamės turėdami galimybę būti čia.“

Treneris pirmajame etape tikisi teigiamo rezultato, komanda turėjo pakankamai laiko išanalizuoti varžovų žaidimą: „Į Šiaulius atvyko tikrai pajėgi komanda, kurios žaidimo bruožai yra ryškūs – dominuoja atakuojantis futbolas. Tai yra komanda, kuri mėgsta labiau pulti, nei gintis, ir tai jiems puikiai pavyksta atlikti aukščiausioje Estijos futbolo lygoje.“

Treneris taip pat pabrėžė sirgalių svarbą: „Žinutė yra viena – kviečiame visus šiauliečius į stadioną. Tokia galimybė pasitaiko nedažnai, todėl mums yra reikalinga Jūsų pagalba ir palaikymas. Labai norime, kad rytojaus rungtynėse Jūs būtumėte 12-as komandos žaidėjas!“.

FA „Šiauliai“ vyr. treneris Mindaugas Čepas

Komandos kapitonas M. Kuklys, kalbėdamas apie artėjančias rungtynes, išreiškė didelį norą ir motyvaciją ginti savo miesto garbę tarptautinėje arenoje: „Jaučiamės puikiai, esame motyvuoti ir labai ilgai to laukėme. Esame pasiruošę bei nusiteikę 110%. Mėgausimės kiekviena aikštėje praleista minute. Kaip komandos kapitonas stengiuosi būti pavyzdžiu tiek aikštėje, tiek ir už jos ribų. Dalinuosi patarimais, bei perteikiu savo patirtį jaunesniems žaidėjams“.

M. Kuklys taip pat ragino visus Saulės miesto futbolo gerbėjus aktyviai palaikyti komandą: „Labai kviečiame visus atvykti ir palaikyti mus. Kuo daugiau žiūrovų, tuo didesnis emocinis pliūpsnis žaidėjų galvose ir širdyse, o tai neabejotinai sustiprina norą kovoti dėl pergalės“.

Dalyvavimas UEFA Konferencijų lygoje su gimtojo miesto komanda, kapitonui yra ypatingas įvykis: „Toks įvykis yra turbūt kiekvieno žaidėjo svajonė – pabaigti ten, kur viskas prasidėjo. Labai smagu ir džiaugiuosi galėdamas vėl atstovauti savo miestą, kuriame pradėjau futbolininko karjerą, tarptautiniame turnyre“, – nuotaikingai FA „Šiauliai” komandos spaudos konferenciją užbaigė M. Kuklys.

FA „Šiauliai“ komandos kapitonas Mantas Kuklys

Po namų komandos į spaudos konferenciją pakviesti buvo svečiai iš Estijos. Į Šiaulius iš Talino atvykusi „Levadia“ fiksuoja 7 pergalių iš eilės seriją, tačiau vyriausiasis ekipos treneris Curro Torres to nesureikšmina: „Esame puikiai pasiruošę ir laukiame labai rimtos kovos. Tiesa, tai yra kitokio lygio rungtynės nei aukščiausioje Estijos futbolo lygoje, todėl pasiruošimas šioms rungtynėms buvo visai kitoks. Jaučiu didžiulę pagarbą varžovams, analizavome juos, tačiau man svarbiausia yra tai, kad mūsų komandos žaidėjai būtų nusiteikę ne tik nugalėti, bet ir tobulėti asmeniškai. Tikimės tik pergalės, kad ir kas benutiktų, noriu, kad žaidėjai suprastų, jog lauks atsakomosios rungtynės. Tikiuosi, kad rytoj pavyks išpildyti viską puikiai ir pasimėgauti žaidimu“.

FCI „Levadia“ vyr. treneris Curro Torres

Komandos kapitonas Rasmuus Peetson pridūrė, kad komanda atvyko nusiteikusi puikiai ir kovingai: „Atvykome jausdamiesi labai gerai ir tikimės labai įdomių rungtynių. Praeitais metais iškritome pirmajame etape, tad šiemet, likus tai pačiai komandos sudėčiai bei įgavus daugiau patirties, esame nusiteikę pasirodyti kur kas geriau. Labai svarbu, kad rūbinėje nuotaika būtų gera. Darau viską, kad nauji ir ilgesnį laiką komandoje esantys žaidėjai nebijotų būti savimi, ar klausti kilus neaiškumams. Tiesiog noriu, kad visi jaustųsi puikiai“.

Estas taip pat išreiškė norą jausti didelį palaikymą ne tik iš atvykusių fanų, bet ir iš likusių namie: „Labai norėčiau pamatyti daug fanų atvykusių iš Estijos, nes tai reiškia mums labai daug. Tikiuosi, kad negalintys atvykti vis tiek mus palaikys žiūrėdami transliacijas ir taip padės mums iškovoti pergalę”.

FCI „Levadia“ komandos kapitonas Rasmuus Peetson

Instagramas