TURO RINKTINĖJE RYŠKIAUSI FA „ŠIAULIAI“ ATSTOVAI

Į „Optibet A lygos“ 34-ojo turo simbolinę rinktinę buvo įtraukti penki FA „Šiauliai“ futbolininkai.

Lukas Paukštė (FA „Šiauliai“): Beveik du mėnesius nerungtyniavęs vartininkas po patirtos traumos sužaidė trečiąsias rungtynes. Dvikovoje su Marijampolės „Sūduva“ L. Paukštė atrėmė 3 varžovų smūgius bei 12-ąjį kartą šiame sezone išsaugojo vartus „sausus“.

Marko Pejičius („Kauno Žalgiris“): Kairiojo krašto gynėjas iš Kroatijos praėjusios savaitės mače buvo pastebimas atakuojant. M. Pejičius išsiskyrė rezultatyviu perdavimu, taip pat – 2 išprovokuotomis pražangomis bei tolimu smūgiu į skersinį, po kurio pakartotiniu bandymu buvo pelnytas įvartis.

Vytas Gašpuitis (FA „Šiauliai“): Vidurio gynėjas kartu su komanda pateikė didžiausią staigmeną ture – namuose 2:0 buvo įveikta „Sūduva“. Šiaulietis prie to prisidėjo gynyboje laimėtomis dvikovmis (5/6, 83 proc.) ir 10 perimtų kamuolių.

Egidijus Vaitkūnas („Kauno Žalgiris“): Šį sykį vidurio gynėju žaidęs vilnietis su žalgiriečiais džiaugėsi dar vienu laimėjimu. E. Vaitkūnas perėmė 9 kamuolius bei išgelbėjo komandą nuo praleisto įvarčio – atmušė į tuščius vartus skriejantį kamuolį.

Rokas Lekiatas (FA „Šiauliai“): Šiaulietis praėjusią savaitę žaidė sau ne itin įprastoje pozicijoje – dešiniojo krašto gynėju. Su tuo R. Lekiatas susitvarkė sėkmingai: perėmė 11 kamuolių, laimėjo 67 proc. oro dvikovų (6/9) bei pasižymėjo rezultatyviu perdavimu.

Danielis Romanovskis (FA „Šiauliai“): Antroje sezono pusėje vilnietis demonstruoja produktyvų žaidimą ir įsitaisė rezultatyviausių žaidėjų dešimtuke. Akistatoje prieš „Sūduvą“ FA „Šiauliai“ saugas pelnė gražų įvartį ir visus 5 driblingus atliko sėkmingai.

Jovanas Čadženovičius („Panevėžys“): 27-erių futbolininkas iš Juodkalnijos, vos tik sugrįžęs į Lietuvą, pradėjo demonstruoti sau įprastą solidų žaidimą. J. Čadženovičius realizavo baudinį – džiaugėsi savo pirmuoju įvarčiu „Optibet A lygoje“ bei pasižymėjo rezultatyviu perdavimu.

Eligijus Jankauskas (FA „Šiauliai“): Per didžiąją sezono dalį įvarčių skonį primiršęs futbolininkas spalį spėjo atsigriebti. FA „Šiauliai“ atakuojantis žaidėjas pelnė gražų įvartį mače su „Sūduva“, taip pat išsiskyrė dar 2 smūgiais į vartų plotą, „raktiniu“ perdavimu ir 9 perimtais kamuoliais. 

Elivelto („Panevėžys“): Legionierius iš Brazilijos labai svarbiame „Panevėžiui“ mače priminė apie save. Elivelto pasižymėjo puikiu reidu ir įvarčiu, 4 sėkmingais driblingais, be to, puolime laimėjo 60 proc. dvikovų (9/15).

Meinardas Mikulėnas (Vilniaus „Žalgiris“): 20-metis puolėjas gavo ilgiau pasireikšti susidūrime su Telšių „Džiugu“ ir gautas minutes išnaudojo nepriekaištingai. M. Mikulėnas per kėlinį spėjo pelnyti 2 įvarčius bei laimėti 75 proc. dvikovų (6/8).

Antonas Fase („Kauno Žalgiris“): Legionierius iš Nyderlandų ir toliau demonstruoja aukštą pelnomų įvarčių pagreitį. A. Fase tolimu šūviu pasižymėjo mače su Gargždų „Banga“, taip pat atliko dar 3 smūgius į vartų plotą ir išpildė 4 sėkmingus driblingus.

Instagramas