Vytas Gašpuitis grįžta rungtyniauti į Šiaulius

2022 metais geltonai juodus marškinėlius vilkėjęs Vytas Gašpuitis grįžta rungtyniauti į Šiaulius.

Į gimtąjį miestą sugrįžtantis 29-erių vidurio gynėjas paskutinį pusmetį buvo laisvuoju agentu, prieš tai futbolininkas rungtyniavo Vietname, kur nuo praėjusių metų pradžios gynė „Song Lam Nghe An“ ekipos garbę. Vinio miesto klube rungtyniavęs Vytas aukščiausiame šalies futbolo divizione iš viso sužaidė 16 rungtynių bei kartą pasižymėjo įvarčiu po standartinės padėties.

Tvirtai sudėtas vidurio gynėjas savo karjeroje taip pat yra rungtyniavęs Škotijos „Dunfermline Athletic“, Klaipėdos „Atlanto“, „Panevėžio“ bei „Šiaulių“ ekipų gretose. Būtent pastarojoje šiaulietis ir pradėjo savo profesionalaus futbolininko karjerą.

3-iuoju numeriu pažymėtus marškinėlius šiemet užsivilksiantis Vytas anksčiau ne kartą yra gynęs nacionalinės Lietuvos vyrų rinktinės garbę, kurioje iš viso sužaidė 11 oficialių rungtynių. Taip pat žaidėjas buvo kviečiamas ir į Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinę.

Pasiruošimą naujajam 2024 metų sezonui praėjusią savaitę pradėję Mindaugo Čepo auklėtiniai pirmąsias kontrolines rungtynes sužais jau šį šeštadienį. Gytarių dirbtinės dangos stadione šiauliečiai priims „TOPsport Pirmai lygai“ besiruošiančią Tauragės „Tauro“ komandą. Dvikovos pradžia – 12 val.

Instagramas