FA „Šiauliai” received an excellent rating in the certification of football organizations

Šią savaitę finišavo LFF organizuotas 2022 metų projektas „Futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistema”.

Šia iniciatyva yra siekiama padėti mūsų tautos organizacijoms tiksliai įsivertinti savo darbo kokybę, nusistatyti esmines gaires veiklos tobulinimui ir, bendradarbiaujant su LFF, siekti aukščiausių veiklos kokybinių kriterijų.


Projektas buvo parengtas besiremiant sėkminga kitų šalių organizacijų praktika ir pavyzdžiais. Jų dėka buvo nustatyti svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos futbolo ugdymo įstaigos galės organizuoti savo veiklą ir siekti tobulėjimo. Futbolo įstaigų auditas buvo išskirtas į 4 dalis – vadybą, infrastruktūrą, sporto personalą ir sportinę veiklą.

Pasibaigus ugdymo įstaigų auditui futbolui neabejinga FA „Šiauliai” organizacija sulaukė puikių žinių – ši ir dar dvejos Lietuvos futbolo akademijos įvertintos 4 žvaigždėmis.

Sulaukusi tokio pripažinimo saulės miesto akademija sulauks ir papildomų metinių pajamų, kurios leis dar labiau puoselėti nuoseklų ir dėsningą darbą vaikų ugdyme. Pastarajai bus suteikiama metinė parama, kurios dydis sieks apie 30 tūkst. eurų.

„Džiugu, jog mūsų organizacijos veikla buvo štai taip įvertinta. Tapome vos viena iš trijų Lietuvos futbolo akademijų sulaukusių tokio įvertinimo. Norėčiau pabrėžti, kad tai yra visos mūsų organizacijos personalo ir darbuotojų įvertinimas, kurio siekėme per visus organizacijos gyvavimo metus. Natūralu, jog tai neįvyko per vienerius ar dvejus metus, o dėka kantraus ir nuoseklaus darbo jungiančio visą mūsų bendruomenę. Šis laikas neprailgo ir štai buvome apdovanoti.

Kalbant apie patį procesą – mums pavyko apjungti visus jaunųjų futbolininkų rengimo etapus į vieną visumą. Tai yra nuo pat pirmojo akademijos atversto gyvavimo lapo Lietuvos futbolo žemėlapyje iki pat aukščiausioje šalies futbolo divizione rungtyniaujančios vyrų komandos. Visi etapai pateikė nemažai iššūkių tiek vaikams, tiek juos ugdantiems treneriams, tačiau mums pavyko juos nukreipti tinkama kryptimi ir štai matome rezultatą. Manau, jog įdėtos pastangos ugdant perspektyvų mūsų miesto jaunimą, šiuo metu, leidžia turėti ne vieną ir ne du futbolininkus ginančius saulės miesto garbę Optibet A lygoje ir ginančius Lietuvos garbę įvairiose tarptautinio lygio varžybose. Na, o šis sertifikato įgijimas tik dar labiau įpareigoja toliau siekti kokybės gerinimo kasdieniniame savo darbe. Sieksime, kad toliau tobulėtų tiek mūsų įstaigos treneriai, tiek ir visas personalas. Taip pat daugiau dėmesio sieksime skirti individualaus meistriškumo ugdymui. Laukia nemaži iššūkiai išlaikant šią aukštą kartelę, tačiau tikiu, jog esame pajėgus ją išlaikyti.”, – teigė techninis FA „Šiauliai” direktorius Deivis Kančelskis.

Instagramas